UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Ландшафтний дизайн – проектування

Ландшафтне проектування території – повний комплекс підготовчих послуг до озеленення ділянки – ☎ (099) 238-26-44 – виїзд дизайнера для огляду території та консультації. 

 

Поняття ландшафтного дизайну охоплює сукупність заходів, спрямованих на розробку проекту та підготовку ділянки до озеленення. Ландшафтне проектування поєднує мистецтво і науку, так як фахівець з благоустрою території повинен мати не тільки тонкий художній смак, який дасть змогу створювати оригінальні, красиві садові композиції, а й знання про правила посадки та догляду за різними видами рослин в різних регіонах України.

Викликати Дизайнера!

Також уточнюйте за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

Комплекс робіт з озеленення ділянки складається з:

 • передпроектного оцінюавання території;
 • складання детального проекту з благоустрою ділянки;
 • підготовки землі до посадкових, архітектурних робіт;
 • установки систем автополиву, освітлення, висадки рослинних культур відповідно до ландшафтного проекту.

Проведення кожного етапу можна довірити профільним організаціям в Києві, але набагато зручніше замовити послуги в одній спеціалізованій компанії.

У студії ландшафтного дизайну «Флорен» вам допоможуть створити справжній сад на присадибній території з урахуванням характеристик грунту, схилу, рівня природної освітленості ділянки та інших кліматичних факторів - усе це за привабливою вартістю.

 

Передпроектні роботи

Початковим етапом ландшафтного дизайну є оцінка ділянки фахівцями, що охоплює:

 • детальний вимір території;
 • топографічну зйомку для подальшого вивчення рельєфу земельної ділянки і його порівняння з рельєфом околиць;
 • інвентаризацію наявних насаджень (дерев, кущів, газонів, квіткових клумб) для з'ясування кращого вдалого розташування майбутніх садових елементів.

На план ділянки в обраному масштабі наносяться дані про розташування зелених насаджень, а також про вік, висоту, діаметр стовбура, ширину, щільності крони дерев, проводиться оцінювання загального стану здоров'я, декоративності рослин. На підставі цих даних ми ухвалюємо рішення про збереження і захист існуючих насаджень, а також вживаємо заходи щодо догляду за ними.

Після оцінювання наявного ландшафту фахівець переходить до складання архітектурно-планувального завдання на проектування.

Послуга передбачає виїзд ландшафтного дизайнера на місце проведення робіт для:

 1. вимірювання площі території, з'ясування побажань замовника, а також членів його сім'ї, які проживають у будинку, визначення стилістичної спрямованості саду;
 2. проведення вимірів з урахуванням розташування у дворі будівель, рослин, розмірів дерев;
 3. вивчення і опис насаджень з урахуванням реліктової чи історичної цінності;
 4. встановлення санітарно-декоративного стану насаджень;
 5. описування підземного покриву для попереднього визначення кислотності грунту;
 6. дослідження хімічного і мінерального складу грунту;
 7. аналізу співвідношення пласких і об'ємних територій на ділянці;
 8. проведення геодезичної зйомки, особливо цінного заходу в проектуванні ділянки зі складним рельєфом;
 9. огляду комунікацій (газових труб, телефонного дроту, антени, електрокабелю, водопровідних конструкцій) з оцінкою місця, глибини пролягання комунікацій;
 10. оцінюванняа зміни рівня освітлення і переміщення тіней на ділянці протягом денного, а також річного періоду;
 11. виявлення потенційних джерел забруднення (автомобільних доріг, звалищ, виробництв);
 12. визначення сприятливих для висадки дерев, чагарників, квітів, розміщення інших об'єктів ландшафтного дизайну на ділянці;

Вартість кожного виду передпроектних робіт підраховується окремо для зручності замовника. Після їх завершення можна переходити до складання детального проекту з благоустрою ділянки навколо заміського будинку.

Викликати Дизайнера!

Ландшафтне проектування

Втілення ідей з дизайну саду чи ділянки в Києві неможливе без ретельного планування присадибної території, складання ескізів, що враховують розбиття ділянки на функціональні зони. У процесі зонування виділяється простір під:

 • житлові та господарські будівлі;
 • сад і город;
 • зони відпочинку.

Плануючи спорудження об'єктів ландшафтного дизайну, ми обов'язково враховуємо рельєф місцевості, форму ділянки, особливості її інсоляції.

Розробка ескізів з ландшафтного дизайну проводиться на міліметровому папері в обраному масштабі. Після складання кількох ескізних планів деталі проекту ми обговорюємо із замовником, з подальшим внесенням до документа зазначених корективів і складанням генерального плану для проведення робіт щодо благоустрою ділянки.

Генеральний план бере до уваги розташування меж ділянки, наявних насаджень та архітектурних споруд, клумб, садових доріжок, майданчиків, проектованих рослин.

Для будівельників створюється окреме "розбивочне" креслення зі схематичним зображенням доріжок, майданчиків, підпірних стінок, альпійських гірок, водойм, альтанок та інших архітектурних конструкцій.

Фахівці з висадження рослинних культур розробляємо і надаємо дендроплан, на якому відображені розташування будинку, огорож, посадкових ям під саджанці дерев та кущів, клумб, всіх рослин на ділянці.

В ціну ландшафтного проектування також входить оформлення асортиментної відомості з переліком запланованих до висадки рослин.

До пакету документів приєднується пояснювальна записка з детальним описом завдання на проектування та поточним станом ділянки, а також описом композиції ландшафту з урахуванням прогулянкових маршрутів, співвідношенням територій під різні елементи планування, асортиментною відомістю і короткою довідкою щодо догляду за насадженнями.

Детальне проектування дає змогу швидко, точно, недорого виконувати роботи з ландшафтного дизайну будь-якого підрядника. Чітко слідуючи за складеним планом, можна заощадити час на будівництво і висадку рослин, знизити загальну вартість процесу озеленення. Компанія «Флорен» пропонує повний комплекс послуг для втілення вашої мрії про красиву, оригінально облаштуванну ділянку біля заміського будинку з доступними розцінками за участю досвідченого дизайнера.

Підготовка території

Для швидкого, правильного виконання робіт з ландшафтного дизайну після складання проекту потрібно підготувати територію до озеленення.

Передусім проводиться комплекс землетехнічних робіт, що охоплюють вертикальне планування, прокладання підземних комунікацій (освітлення, дренажної, зливневої системи, автополиву).

Вертикальне планування дає змогу пристосувати особливості рельєфу садової ділянки до вирощування цінних рослин без порушення планів щодо дизайну. Також у вартість робіт включається процес оформлення схеми розміщення архітектурних споруд і різних рослинних культур залежно до потреби в достатньому денному освітленні.

У межах підготовки до благоустрою саду з грунту знімається старий газон і вивозиться невідповідна для подальшого застосування земля (шаром близько 20 см). Вивезений ґрунт замінюється новим, який відповає вимогам висаджуваних рослин. Просіяний, ущільнений привезений грунт вкривається свіжим газоном.

Наступний етап облаштування заміської ділянки складається з облаштування садових доріжок та зведення архітектурних споруд. Можливість виконання підготовчих робіт з ландшафтного дизайну визначається сезонними змінами клімату в Україні.

Одночасно з благоустроєм саду проводяться агротехнічні роботи, які завершуються підготовкою посадочних лунок, заміною ґрунту на клумбах, посівом трави, установкою шпалер, скульптур або інших архітектурних елементів.

Також вивозяться з території рослинні залишки, будівельне сміття, а земля обробляється засобом проти росту бур'янів. Крім того, під час підготовки до висадки нових рослин вживаються заходи щодо захисту існуючих посадок.

Скільки коштує замовити підготовку ділянки до ландшафтного озеленення залежить від його загальної площі. Чим більше соток землі необхідно озеленити, тим меншою виходить вартість виконання робіт за сотку.

Посадка рослин

Ландшафтне проектування охоплює тільки вибір дизайну і складання плану майбутнього саду. Але студія ландшафтного дизайну «Флорен» не кидає замовників на півдороги. Вас чекають недорогі послуги з висаджування, а також подальшого догляду за рослинами під контролем одного з дизайнерів нашої студії.

У наше поняття "ландшафтний благоустрій під ключ" входить розробка і створення естетичних, а також матеріально-технічних зручностей для забезпечення приємного проведення часу людей, що перебувають на території саду.

У нас можна замовити проведення підземних комунікацій (водопостачання, каналізації, зливних систем), встановлення садових освітлювальних приладів, розчищення старих або прокладання нових доріжок, облаштування лав чи місць для відпочинку фахівцями для функціонального використання кожної сотки землі.

Озеленення естетично пожвавить не тільки заміські будинки, а й дитячі майданчики, земельні ділянки готелів, розважальних чи торговельних центрів у Києві. Під час висаджування рослин ми враховуємо їхню сумісність, здатність рости і плодоносити в Україні, потребу в особливому догляді.

Крім висадки дерев, кущів, квітів, укладання газону за заздалегідь складеною схемою недорогий комплекс робіт з ландшафтного дизайну передбачає:

 • облаштування дизайнером водойм;
 • викладку у дворі доріжок, відповідних стилістиці саду;
 • встановлення садових споруд (альтанок, шпалер, опорних стінок тощо);
 • встановлення огорож;
 • розміщення у дворі скульптур або інших декоративних елементів.

Ландшафтний дизайн в нашій студії радує розцінками і враховує всі основні функції озеленення, такі як:

 1. рекреаційні (оздоровчі), спрямовані на зняття напруги після робочого дня;
 2. санітарно-гігієнічні, що полягає в очищенні повітря від довколишніх забруднень (вихлопних газів, пилу, смогу) і приглушенні вуличного шуму;
 3. декоративно-художні, завданням яких є прикрасити зовнішній вигляд заміського будинку або міської вулиці, заново естетично обіграти звичайний архітектурний ансамбль.

Для підтримки нормального росту рослини та полегшення догляду за ними важливо правильно виконувати всі етапи посадки.

Озеленення території починається з облаштування дренажної системи, що запобігає надмірному накопиченню вологи в грунті і загниванню коренів дерев або інших садових культур. Також важливо забезпечити рослини досить родючим грунтом, що містить всі необхідні компоненти для їх розвитку, а також подальшого зростання.

Після виконання всіх землетехнічних робіт і прокладання системи автополиву можна переходити безпосередньо до висаджування саджанців, починаючи з крупномірів. Квіти і газон висаджують після урахування забезпечення необхідного рівня освітленості.

Правильна висадка рослинних культур - досить складний процес, який варто довірити фахівцям, які врахують всі необхідні умови для їх розвитку, не порушивши єдиного стилю дизайну.

Чим більша за розміром ділянка, тим складніше доглядати за насадженнями. Тому для догляду за великим садом також краще замовити послуги фахівців.

Скільки коштує ландшафтне проектування

Розцінки на складання проекту озеленення ділянки, підготовку його до робіт з формування ландшафту, висадку садових дерев, кущів, квітів, організації заходів щодо захисту і догляду за ними залежать від складності затвердженого дизайну, площі території, що озеленюється (кількості соток), складності проведення необхідних комунікацій, вартості матеріалів.

Ціна проведення проектувальних та озеленювальних робіт з використанням різних технічних засобів, посадкових матеріалів, етапи виконання проекту обов'язково документуються, а клієнту надається розгорнутий електронний звіт.

 

 

 

 

 

Розробити проект ландшафтного дизайну довірте професіоналам. Для зворотного зв'язку просто натисніть на кнопку або дзвоніть за телефоном. Також працюємо в регіонах: Одеса, Дніпро, Харків та інших.

Замовити консультацію!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

Facebook Youtube Instagram
Озеленення інтер'єру
Кімнатні рослини