UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Тіньовитривалі кімнатні рослини

Нижче ми відібрали асортимент тіньовитривалих кімнатних рослин для темних приміщень. Для правильного підбору рослин – проконсультуйтеся з флористом (099) 238-26-44

Освітлення: Світлолюбиві (+48) Тіньовитривалі Помірні (+47)

Тіньовитривалі рослини

Фахівці компанії «Флорен» створюють неперевершені фітодизайни будь-якого приміщення, навіть такого, куди не проникає сонячне світло. Саме для цього наші флористи підбирають великі або компактні, яскраві або спокійні тіньолюбиві і тіньовитривалі кімнатні рослини.

Їх відмінною рисою є те, що вони не потребують яскравому світлі, більш того, прямі сонячні промені часто шкодять їх успішному розвитку.

В каталозі рослин студії фітодизайну «Флорен» є квіти і для північних підвіконь, темних приміщень або затінених куточків офісу.

Інтер'єр цих приміщень перетвориться, збагатиться фарбами, наповниться красою, якщо доповнити його невимогливими тіньовитривалими рослинами. Найкраще місце для тіньовитривалих – квітів, які добре ростуть і розвиваються в місцях з недостатнім освітленням, – це західна чи північна частина кімнати з розсіяним світлом.

Незважаючи на те, що тіньовитривалі рослини переважно невибагливі, кожне з них потребує грамотного розміщення та догляді.

Особливості тіньовитривалих квітів

В асортименті рослин інтернет-магазину «Флорен» – тіньовитривалі кімнатні квіти з декоративним листям, яскраво квітучі або витончені. Але їх об'єднує властивість добре активно розвиватися в умовах з недоліком світла:

Переваги розміщення кольорів в тіні:

 • квіти завжди можна розмістити біля стіни, куди не потрапляють прямі сонячні промені, що можуть обпекти листові пластини;
 • стоять в місцях з розсіяним світлом не потребують частого поливу та зволоження повітря;
 • не потребують частих пересадках;
 • легко витримують температурні коливання;
 • рослина найбільше проявляє декоративність в місцях, де недолік природного освітлення компенсується за допомогою фітоламп;
 • штучне світло стимулює розвиток, прискорює ріст, сприяє яскравому забарвленню листя.

Використання «сутінкових» рослин

Проведіть тест: якщо ви можете прочитати надрукований в книзі текст при природному освітленні в затіненому місці, де стоїть рослина, значить йому буде там комфортно, тіньовитривалі квітці воно цілком підходить. Кімнатні рослини, яким не обов'язковий світло, відрізняються цільовим різноманітністю у використанні. Вони є елементом:

 • вишуканих композицій в кімнаті зі штучним освітленням;
 • легких груп з тіньолюбних і тіньовитривалих рослин, що стоять в місцях без сонячного світла;
 • інтер'єру затіненій кімнати, обладнаної фітолампи;
 • дизайну темних приміщень, вікна якого виходять на північну сторону;
 • обстановки прихожих, ванних кімнат;
 • зеленого прикраси довгих коридорів, просторих холів.


Важливо! Будь-яка зелена рослина потребує сонячне освітлення. Запитайте у нас про ступінь тіньовитривалості обраного рослини.

 

Фітоосвещеніе в інтер'єрі з тіньовитривалими рослинами

Сциофіти - рослини сутінків - так називають тіньовитривалі квіти, які відмінно себе почувають в затінених місцях. Але вони не ростуть в абсолютній темряві, адже для процесу фотосинтезу необхідне сонячне світло. Для вимірювання освітленості наші фітодизайнери використовують люксметри. Ми маємо в своєму розпорядженні тіньовитривалі кімнатні рослини в приміщенні з показниками освітленості 500-1000 люксів, в той час як звичайним культурам необхідно для розвитку 10 000 люксів.

Але що робити, якщо в кімнаті недостатньо світла для нормального функціонування вподобаного квітки? Ми обладнаємо приміщення естетичними фітолампи. Ці фітосветільнікі є абсолютно нешкідливими для здоров'я людини. У той же час відмінно заповнюють недолік освітленості, сприяючи нормальним процесам життєдіяльності кімнатної рослини.

Чому варто купувати у нас тіньовитривалі рослини

Як ми вже розповідали, тіньовитривалі і тіньолюбні рослини радують буйною зеленню, активним ростом і цвітінням навіть в недостатньо освітлених місцях. Купуючи таку квітку в спеціалізованому інтернет-магазині «Флорен», можна бути впевненим, що рослині сподобається у вас, воно не втратить свою естетичну привабливість і здоров'я.

Асортимент кімнатних тіньовитривалих квітів відрізняється широтою найменувань. Наш консультант підбере саме ваші рослини, повідає про правила догляду за ними, проінформує про характер та вподобання. Флористи компанії «Флорен» забезпечують передпродажну профілактичну обробку всіх рослин.

Тому ми гарантуємо: у нас ви зможете купити тіньовитривала рослина в отличном состоянии – без засохлих або пошкоджених шкідниками листя, як і інших ознак хвороби.

 

Залиште заявку прямо зараз. Консультант обов'язково зв'яжеться з вами, зробить розрахунок вартості і доставки. Це корисно, безкоштовно і ні до чого не зобов'язує.

 

Чи не хочете чекати? Телефонуйте негайно по телефону: (099) 238-26-44

Facebook Youtube Instagram