UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Оренда рослин і кімнатних квітів Київ

Компанія "Флорен" пропонує послуги оренди кімнатних рослин. Плануючи вашу захід, обов'язково подумайте розбавити інтер'єр вашого приміщення кімнатними квітами. Вони пожвавлять будь-який зал і не залишать байдужими нікого з присутніх. 

Замовляючи кімнатні квіти в оренду, наприклад, на виставку в Києві - ви прикрасите свій виставковий стенд, додасте зелених фарб.

Рослини можна поставити декоративні горщики під колір і стиль вашого інтер'єру.

 

Приклад рослин в оренду

Замовити консультацію!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

Деякі фото оренди рослин

 

Вартість оренди рослин в Києві на добу терміном до 5 днів становить від 5 до 15 % залежно від обраної рослини. Якщо строк оренди більш як 5 днів - вартість розраховується індивідуально, а також додається вартість послуг з обслуговування.

Відео рослини в оренду

На відео представлена робота команди з декорування красивими рослинами знімального майданчика для зйомки відео-ролика 

 
 

Задекорувати рослинами приміщення до святкового заходу допоможуть наші фітодизайнери. Для зворотного зв'язку просто натисніть на кнопку або телефонуйте.

Замовити консультацію!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

 

Часті запитання про оренду рослин

💎 Скільки коштує оренда рослин?

Вартість оренди залежить від розміру рослин, асортименту та їх кількості. В середньому, вартість оренди композиції заввишки 100-150 см - 650,00 грн./добу. За кожну наступну добу оренди +100,00 грн. У вартість включено рослина і декоративне кашпо.

☝ Чи включена в цю вартість доставка?

Доставка не включена у вартість оренди рослин і оплачується окремо. У робочий час по Києву від 50,00 грн. в одну сторону.

🚚 Чи можна забрати рослини своїм автомобілем?

Ми робимо доставку на спеціально обладнаних автомобілях, щоб виключити їх травмування і переохолодження в холодну пору року. В індивідуальних випадках можна забирати рослини самовивозом, за попереднім погодженням з менеджером і, якщо Ваш автомобіль відповідає всім необхідним вимогам.

🌿 Здаєте Ви рослини в довгострокову оренду?

Довгострокова оренда можлива, але при цьому додатково оплачується обслуговування рослин нашим фахівцем. Вартість такої оренди розраховується індивідуально і залежить від асортименту рослин, їх розмірів кількості, тривалості оренди і т.д.

🌺 Де можна ознайомитися з асортиментом рослин для оренди?

Основний асортимент рослин представлений на сайті в розділі Оренда рослин, але більш точну інформацію Ви можете запитати у менеджера по тел. 0992382644. Менеджер надати реальні фотографії рослин і горщиків, згідно з Вашими побажаннями.

 

Оренда рослин і кімнатних квітів Київ – отзывы

Ребята, спасибо за то что вы есть. Выручили в самый последний момент, когда подумал, что всё пропало. Оперативно отреагировали и доставили растения к нам на стенд. Кстати, у вас отличный ассортимент. Так держать.
  • 17.09.2019
  • Александр
  • 5
Отзыв или вопрос

Имя:*
впишите свое имя

телефон или e-mail (не будет опубликован):*
впишите телефон либо email

Оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Комментарий:*
напишите пару строк

Facebook Youtube Instagram