UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Горщики з бетону

Купити горщики з бетону для вуличного озеленення в Києві вам допоможе консультант студії фітодизайну «Флорен».
Підберемо бетонні вазони на будь-який, навіть найвибагливіший, смак – зателефонуйте за телефоном (044) 599-25-33, і фітодизайнер допоможе вам зробити вдалий вибір.

 

Горщики з бетону – відгуки

Поки ніхто не залишав відгук на цій сторінці. Будьте першими.
  • 14.04.2021
  • Флорен
  • 5
Відгук або запитання

Ім'я:*
Напишіть ваше Ім'я

телефон або e-mail (не буде опубліковано):*
впишіть телефон або e-mail

Оцінка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Комментар:*
Комментар

Бетонні вуличні горщики для рослин – один з найзатребуваніших елементів сучасного дизайну. Такий вазон популярний серед поціновувачів як садової архітектури, так і міського сучасного дизайну. Виготовлений з архітектурного каменю – дуже міцного складу з додаванням цементу та особливих синтетичних препаратів – вазон вирізняється пористою поверхнею. Саме це додає горщикам з бетону особливий стиль, вдало виокремлюючи його на тлі засилля пластикових виробів.

Бетонний горщик студії фітодизайну «Флорен» вигідно підкреслить сучасний стиль екстер'єру або інтер'єру. Дизайнери використовують вазон для декорування комерційної і приватної нерухомості, а також оформлення вуличного простору. Вазон можна використовувати як елемент сучасного дизайну в громадських місцях. На його поверхні може бути нанесений індивідуальний художній розпис або символіка фірми. Бетонні вуличні горщики в Києві можуть бути покриті фасадною атмосферовитривалою фарбою будь-якого кольору, обраного вами. Таке покриття тривало і добре зберігає свій вигляд в умовах нашого клімату.

Бетонний вуличний вазон з архітектурного каменю має виняткові декоративні можливості і відмінні експлуатаційні характеристики. Вирізняється значною вагою. Саме ця характеристика позбавляє від ризику його крадіжки.  Придбайте у нас бетонний горщик з висадженими в ньому зеленими рослинами — це відмінно підкреслить стильну індивідуальності в оформленні території біля ресторану, кафе, готелю або торговельного центру. Оформивши прилеглий простір бетонними горщиками, ви підкреслите індивідуальність закладу або фірми, продемонструєте прихильність до сучасного стилю. Замовивши послугу утеплення бетонних горщиків з рослинами у професіоналів фітостудії фітодизайну «Флорен», ви зможете використовувати їх і зимової пори року.

Бетонні горщики, які ви купуєте або замовляєте в студії фітодизайну «Флорен» у Києві, поступаються мармуровим і кам'яним тільки в одному – в ціні. Ми пропонуємо стильні декоративні вироби, які додадуть особливий шарм території або приміщенню, за найкращою на ринку вартістю.

Facebook Youtube Instagram