UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Ліаны – в'юнкі рослини

Підібрати кімнатні в'юнкі рослини вам допоможе наш консультант. Перед придбанням порадьтеся з фітодизайнером за телефоном (044) 599-25-33

 

Ліаны – в'юнкі рослини – відгуки

Хочу заказать зелёную стену с эпипремнумами. Какие у вас бывают сорта? нужно ли делать подсветку, если рядом есть окно на северной стороне?
  • 03.01.2020
  • Николай
  • 5
Відгук або запитання

Ім'я:*
Напишіть ваше Ім'я

телефон або e-mail (не буде опубліковано):*
впишіть телефон або e-mail

Оцінка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Комментар:*
Комментар

Ліани – вюнкі кімнатні рослини для дому та офісу. З допомогою цих повзучих рослин можна створити неповторний інтер'єр. Оформити голу стіну або заповнити порожній кут. Повісивши витку рослину в підвісному горщику на стелю, можна створити декоративну перегородку в офісному приміщенні. Кімнатними ліанами також добре зонувати простір у квартирі.

Особливістю витких кімнатних рослин є наявність повітряних коренів. Ними вони здатні чіплятися за невеликі виступи у стіні, навіть за шорсткі шпалери.

Якщо поставите в’юнку рослину біля колони на сонячній стороні, вона швидко заплете її, і незабаром ви отримаєте гарну зелену еко-колону.

Ціни на кучеряві кімнатні квіти невисокі, тому їх можна щільно посадити у обраному місці для отримання густо-зеленої живої стіни.

Часто ліани використовують для створення живої стіни з рослин, тому що вони швидко ростуть і заплітають порожні місця. Ці квіти легко піддаються аранжуванню, їх можна стригти і легко формувати крону.

Філодендрон в горщику Лечуза Нідо

На фото: в'юнкий Філодендрон підвісний у горщику Лечуза Нідо

 

 

Купити в'юнкі рослини в Києві

Зазвичай в Україні у продажу є невеликі рослини, які плетуться. Тому для того щоб отримати повноцінну густу ліану, необхідно придбати кілька кучерявих рослин в Києві. Пересадіть їх в один горщик, поставте біля того місця, де ви хочете декорувати зеленню приміщення, і направте гілки в бік стіни. Намагайтеся частіше обприскувати батоги рослин і те місце, з якого вони будуть витися. Невдовзі ви отримаєте повноцінні кучеряві кімнатні ліани, і ваш куточок стане естетичним зеленим джерелом спокою.

Facebook Youtube Instagram