UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Озеленення літнього майданчика в ресторанах

Озеленення терасиЩо може залишити приємне враження у відвідувачів Вашого ресторану, і що може запам'ятатися надовго? Приємна атмосфера, затишок… Озеленення літнього майданчика ресторану допоможе Вам досягти бажаного результату, поліпшить імідж Вашого ресторану і завжди приємно здивують відвідувачів. І наша компанія з радістю Вам у цьому допоможе.

Викликати дизайнера!

Рослини для озеленення літнього майданчика

Вартість рослин для тераси від 30 грн. Рослини поставляються в одноразових горщиках в транспортувальних грунті.
Для оформлення одного кашпо довжиною 70-80 см, потрібно 5-8 шт. залежно від бажаної пишноти. Петунія і пеларгонія найпоширеніші квіти для балкона. Добре почуваються на сонячній стороні.

Вартість ампельної петунії для тераси – 350 грн. Для більшої пишності і ефекту можна саджати дві рослини в одне кашпо.

Квіти для балкона фото

Горщики для тераси та балкону

 

Умови роботи з озеленення

Наш фітодизайнер приїде у кафе у зручний для вас час і створить проект озеленення літнього майданчика. З ним разом ви зможете підібрати рослини, горщики до них. Фітодизайнер оцінить можливі місця розміщення рослин на літньому майданчику (враховуючи як стиль і дизайн вашого кафе, так і такі параметри як рівень освітленості, вологість, температура, наявність протягів, обсяг вільного простору), акцентує на умовах, необхідних дл ярозвитку рослин, підібраних для озеленення літнього майданчика "під ключ". Завдяки цьому разом підібрані рослини і квіти будуть комфортно почуватися і радуватимуть око співробітників і відвідувачів.

Протягом трьох робочих днів ви отримаєте кошторис, у якому будуть передбачені всі необхідні товари і послуги, які знадобляться для комплексного оформлення літнього майданчика.

Після затвердження кошторису, за 3-5 днів (залежно від обсягу робіт), ми разом обираємо зручний день і привозимо всі рослини і горщики до вас в офіс, здійснюємо пересадку і розставляємо по місцях рослини. Ми обов'язково змінюємо транспортувальний грунт, в якому рослину доставляли, на грунт, у якому її потрібно вирощувати, готуємо горщики до пересадки, підбираємо дренаж і даємо інструкції щодо догляду за рослинами.

Наша співпраця не закінчується після розміщення рослин, ми спостерігаємо за "поведінкою" рослин у наших клієнтів протягом 5-10 днів, щоб унеможливити брак - з вини виробника або який виник у процесі перевезення.

Виїзд фітодизайнера для огляду території і консультація відбувається безкоштовно.

Вартість складання ескізу - 250 грн. У разі, якщо ви замовлятимете озеленення в нашій компанії, ця сума буде вирахувана із загального кошторису.

Озеленення тераси кафе фото

 

Викликати дизайнера!

 

Озеленення літнього майданчика в ресторанах – отзывы

Заказала весной озеленение балкона в своей квартире. Долго согласовывали, какие именно растения высадить. Прислушалась к мнению специалистов, и не жалею. Пеларгонии до сих пор цветут. На прошлой неделе ребята сняли балконные ящики с перил и занесли растения в квартиру. Лето продолжается)))
  • 02.11.2019
  • Лариса
  • 5
Отзыв или вопрос

Имя:*
впишите свое имя

телефон или e-mail (не будет опубликован):*
впишите телефон либо email

Оценка:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Комментарий:*
напишите пару строк

Facebook Youtube Instagram