UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Кімнатні рослини

Зробити правильний вибір вам допоможе консультант студії фітодизайну «Флорен».
Зателефонуйте за телефоном (044) 599-25-33, і фітодизайнер допоможе з вибором.

Показати ще ...
Сторінки: 1 3 4 5 6 7 8

 

Серед наявних у нас численних видів кімнатних рослин можна виокремити їх квітучі види, декоративні листяні і східні дерева, домашні пальми, фікуси і кактуси. Кожен вид рослин, який належить до кімнатного типу, має певні індивідуальні особливостей і вимоги щодо догляду. Наш інтернет-магазин надає можливість купити натуральну фітопродукцію, а також пропонує вам якісний декор приміщень і повний комплекс кваліфікованої допомоги з догляду за рослинами всіх типів.

Початкове квітникарство - древня професія, яка посіла чільне місце серед обслуговувального персоналу єгипетських царів і європейських правителів. Перші спроби вирощування кімнатних рослин археологи датують ще 1500 г до н. е. Вважається, що кращі лікарі єгипетських фараонів створювали спеціальні умови у себе в будинках, щоб виростити лікарські рослини. Пізніше ця традиція поширилася по всіх куточках світу, так як не тільки лікарі, а й інші люди стали помічати благотворний вплив рослинності на домашню обстановку.

 

Доставка кімнатних рослин
Доставка кімнатних рослин
Флорен - доставка рослин
Доставка рослин з магазину
Доставка кімнатних рослин Київ
Магазин рослин – доставка по Києву
Доставка кімнатних рослин взимку
Доставка кімнатних рослин в зимовий період
« »

Доставка з інтернет-магазину по Києву

Уміння подбати про кімнатні рослини під час доставки по Києву дуже цінне. Товар доставляється в спеціально обладнаній машині. Більш того, навіть взимку не варто турбуватися за стан квітів - їх захистить від холоду теплий автомобіль.

  • Кур'єр привезе квіти з магазину, якщо сума замовлення перевищує 1000,00 грн.
  • Вартість доставки по області обговорюється індивідуально і залежить від відстані.

Також ми пропонуємо підйом на поверх і розстановку в офісі, що значно полегшує життя вашим співробітникам.

 

Здатність рослин підтримувати повітря чистим і свіжим, а також їхній дивовижний запах і приголомшливий декоративний вигляд  стали вирішальними факторами активного розвитку фітодизайну. Наша студія є яскравим представником кількох поколінь домашніх квітникарів. Для того щоб зробити наш сервіс максимально зручним і доступним, ми створили інтернет-магазин, за допомогою якого всі любителі натурального декору приміщень можуть отримати кваліфіковану консультацію і замовити послугу, придбати фітопродукцію.

Ми пропонуємо купити найбільш красиві, корисні, унікальні види зелених насаджень для декоративного оздоблення кімнат. У каталозі інтернет-магазину ви знайдете такі види рослин, які ми використовуємо для створення флористичного декору офісів, будинків і квартир:

  • фінікові, азіатські, острівні та інші пальми;
  • цитрусові плодові дерева;
  • листяні дерева декоративного типу різних сімейств;
  • квітучі чагарники і кімнатні квіти;
  • найширший асортимент фікусів;
  • благородні рослини сімейства драцена;
  • тропічні і екзотичні квіти.

Комбінуючи різні види кімнатних рослин, ми створюємо унікальний рослинний інтер'єр. Приміщення, обладнане рослинною палітрою від нашого інтернет-магазину, завжди буде наповнене свіжим повітрям і позитивною енергетикою. Така обстановка сприяє як хорошому сну, так і активній продуктивній творчості і ефективній діяльності. Саме з цієї причини фітодизайн і флористика сьогодні набули величезної популярності серед власників офісів і дбайливих домогосподарок.

Унікальні екзотичні квіти

Постійні клієнти нашої студії мають неоціненну перевагу - можливість швидко і вигідно купити не тільки стандартний набір рослин, а й оригінальний асортимент тропічних рослин. Екзотичні композиції в інтер'єрі допомагають створити воістину райський живий куточок для роботи і відпочинку. Унікальні плодові кущі здатні доповнити розкішний інтер'єр приміщення, а також радувати його власників фруктовими дарами - бананами, мандаринами і ананасами.

Усі квіткові композиції оформляються і реалізуються в спеціальних горщиках, декорованих відповідно до вимог замовника. Ми надаємо горщики для звичайних і екзотичних типів рослин з інструкцією щодо їх експлуатації, відповідно до вимог з догляду за кімнатними рослинами. Кожнен клієнт отримає якісний сервіс від досвідчених флористів, які знають, як доглядати за плодовими деревами, чагарниками, мексиканськими кактусами чи сукулентами.

Купити кімнатні рослини

Студійний інтернет-магазин "Флорен" створений з максимальною турботою про кожного клієнта. Ми пропонуємо фахову і максимально повну інформацію з детальним описом кожної позиції. Рослини, представлені в каталозі сайту, мають класифікацію за властивостями, типом, приналежністю до сімейства, вказано батьківщина походження і складність вирощування в тих чи інших умовах. Купити насичену палітру кімнатних рослин у нас не тільки зручно, а й вигідно. Ми пропонуємо доступні оптові ціни на рослини різного виду, надаючи якісні послуги професійних флористів та фітодизайнерів.

Facebook Youtube Instagram