UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Про компанію

Компанія "Флорен" працює в галузі фітодизайну більш як 7 років. За час роботи ми отримали колосальний досвід у справі створення теплоти і облаштування затишку у різних будівлях і приміщеннях - квартирах, офісах, ресторанах, салонах готелях.


Співробітники компанії мають спеціальну освіту і є фахівцями в галузі фітодизайну. Регулярно відвідують виставки і профільні заходи, що дає їм змогу йти завжди в ногу з часом, надихатися ідеями і поповнювати свою професійність новими знаннями.


Товар, який ми пропонуємо вам, непростий. Мало знати модель і колір, тому ми готові проконсультувати вас в питанні підбору рослин чи товарів, створення актуальної для вас композиції, а також надати допомогу в доставці, посадці чи догляді.


Ми раді кожному нашому клієнту, нам однаково - ви представник великої відомої компанії чи приватна особа. Ми індивідуально підійдемо до обслуговування вашого замовлення, намагаємося на найвищому рівні задовольнити запит кожного нашого гостя. За час роботи, нашими клієнтами стали багато відомих компаній, з якими у нас склалися теплі відносини.


Ми цінуємо своїх клієнтів і готові надати для вас підтримку в будь-яку хвилину, щоб результат спільної роботи перевершив всі ваші очікування.

 

Команда

Чекаємо від вас дзвінка

(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

 

Facebook Youtube Instagram