UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Світлолюбні кімнатні рослини

Нижче представлений асортимент світлолюбних кімнатних рослин. Зателефонуйте (099) 238-26-44, наш флорист проконсультує вас в питаннях утримання та догляду за світлолюбними рослинами.

Показати ще ...
Сторінки: 1 3

 

Особливості світлолюбних рослин

До світлолюбних кімнатних рослин – їх називають геліофітами – відносяться домашні квіти, що відрізняються особливою любов'ю до сонячного світла. Вони не бояться великої кількості сонячних променів, добре розвиваються і набувають насичений забарвлення листових пластин тільки в досить світлих приміщеннях.

І навпаки - вони не терплять ні краплі затінення, і дуже погано себе почувають в темних кутках.

Серед видового різноманіття рослин студії фітодизайну «Флорен» легко можна вибрати ті, які будуть відмінно себе почувати на південних, південно-західних підвіконнях, на східній терасі, в приміщеннях, де багато вікон, в сучасних кімнатах з цілими скляними стінами або прозорими стелями.

Все світлолюбні кімнатні квіти мають загальні ознаки, що відрізняють їх від інших груп рослин, це:

 • наявність укорочених сільноветвящіхся междоузлий;
 • дрібні або з розсіченою пластиною листя;
 • на листках часто розвинене опушення;
 • наявність так званого воскового нальоту на листках;
 • складчастість, грудкуватість - рослини дивують оригінальним видом.
 • легко витримують підвищені температури змісту;
 • не бояться сухого повітря, невибагливі до режиму поливу;
 • сонячні промені активізують розвиток і зростання, сприяють яскравому забарвленню листя.

Функціональні особливості світлолюбних рослин

Фітодизайнери компанії «Флорен» часто використовують кімнатні світлолюбні рослини для озеленення інтер'єрів сучасних приміщень. Для цього поодинокі гелітотропи розміщують на спеціальних підставках.

Ці вироби самі по собі є декоративним елементом дизайну. А розташовані на підвіконні, підлозі, на лоджії, балконі композиції з світлолюбних квітів у високих або низьких горщиках, широких тарілках можуть навіть утворювати невеликий своєрідний садок - все залежить від площі приміщення і його цільового призначення.

Застереження. Процес придбання і розміщення в приміщенні рослин повинен бути обдуманим, зваженим, системним. Рослина - це не тільки елемент інтер'єру, але, перш за все, живий вихованець.

Кімнатні рослини, що люблять велика кількість світла, відрізняються декоративним розмаїттям. Крім того, вони:

 • створюють у відвідувачів ілюзію контакту з природою;
 • своїм неперевершеним зовнішнім виглядом сприяють гарному настрою, нівелюють напругу, прибирають нервозність;
 • поглинають пил в кімнаті, очищають повітря в приміщенні, вбираючи вуглекислий газ;
 • сприяють зволоженню повітря;
 • знищують шкідливі мікроорганізми.


Озеленювачі компанії «Флорен» радять

Менеджери студії фітодизайну «Флорен» допоможуть вам зробити правильний вибір. При цьому підберуть рослина або групу рослин відповідно до умов утримання, згідно з вашими смаковими уподобаннями (окрас, періодичність цвітіння і плодоношення, декоративний вигляд, екзотичність, актуальність).

Ви легко зможете дізнатися ціну товару, горщиків або підставок під вазон, вартість доставки, скориставшись закладкою зворотного зв'язку з консультантом. Запрошуємо до нас в гості. А ще при виборі зелених вихованців обов'язково скористайтеся каталогом світлолюбних рослин інтернет-магазину.

Професійні флористи рекомендують при виборі світлолюбних рослин неодмінно звертати увагу на певні чинники.

Місце придбання товару

Купуйте світлолюбні рослини в спеціалізованих закладах, яким і є інтернет-магазин «Флорен». У нас ви отримаєте тільки здорове і красиве рослина. В асортименті продукції ви завжди знайдете необхідні доповнюють інтер'єр вашого приміщення аксесуари.

Вид рослини

Вибираючи світлолюбна рослина для підвіконня, підлоги, стіни, добре огляньте його. Відсутність шкідників, ознак захворювання так само важливо, як і естетична привабливість рослини. Менеджери компанії здійснюють передпродажну профілактичну обробку кожної рослини. Здорова рослина - наша гарантія.

Правила догляду

Досвідчений квітникар порекомендує рослина, оцінюючи температурний режим, рівень вологості і освітленості в озеленюваній приміщенні. Ці консультації абсолютно безкоштовні, але дуже корисні, а часто і незамінні. Вибирайте горшкові квіти відповідно до умов їх вирощування.

Витривалість

Тільки реально усвідомивши, скільки у вас є часу для догляду за рослиною, ви зможете вибрати відповідне. Ми надаємо послуги з обслуговування, лікування, догляду за рослинами. Дізнайтеся у нас перелік послуг - їх різноманітність приємно вас здивує.

 

Залиште заявку прямо зараз. Консультант обов'язково зв'яжеться з вами, зробить розрахунок вартості і доставки. Це корисно, безкоштовно і ні до чого не зобов'язує.

Не хочете чекати? Телефонуйте негайно по телефону: (099) 238-26-44.

Facebook Youtube Instagram