UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Кімнатні дерева

На сторінці Кімнатні дерева підібрані рослини сформовані на дерев'яній нозі. Зателефонуйте +380 99 238-26-44 та фітодизайнер розповість про особливості кожного.

Показати ще ...
Сторінки: 1

 

Асортимент кімнатних дерев

В каталозі домашніх дерев студії «Флорен» представлені найбільш пристосовані до розведення в Україні. Флористи підібрали стійкі і невибагливі декоративні деревця, які доповнять інтер'єр будь-якого сучасного будинку або квартири.

Відмінною особливістю є те, що це та ж квітка у вазоні, тільки сформований у вигляді дерева. Для цього з раннього віку чагарники піддаються видаленню нижніх пагонів листя і маленьких гілочок – так формується дерев'яний стовбур. В результаті отримуємо схожі на дерево рослини, купивши які, ви зможете стильно оновити квартиру або будинок.

З комерційною метою садівники закуповують великими партіями красиві стовбури в південних країнах (наприклад Еквадор) і потім штучно прищеплюють крону рослини до стовбура. Далі роблять формувальних обрізку і отримують круглу шапку.

Види стовбурів

Спочатку для декоративних цілей стовбури дерев формують різними способами:

  • Прямий штамб
  • Спіраль
  • Косичка
  • Штопор
  • решітка
  • Кокер (кругла решітка)

Фікус на штамбі – поширена домашня квітка, що нагадує за формою дерево, – неодмінно прикрасить будинок, а також надійно приживеться в квартирі.

Як правило, функціональне навантаження одне і те ж – передавати поживні речовини від коренів до листя. Однак перевага косички або решітки перед рослиною на штамбі в тому, що якщо відмирає один стовбур, то по іншим сік продовжує живити листя.

Кімнатні дерева в горщиках

Домашня рослина – деревце на штамбі – садять як в низькі керамічні горщики, так і високі пластикові, наприклад Lechuza. Шапка висадженої в низький горщик кімнатної рослини або декоративного чагарнику, схожого на дерево, виходить на рівні очей.

Якщо посадити велику декоративну кімнатну квітку, яка має форму деревця, в горщик великої висоти – на рівні очей виявиться красивий стовбур, а шапка буде вище людського зросту. Це застосовують у великому приміщенні з високими стелями.

Зверніть увагу! Купуючи кімнатні квіти на штамбі, врахуйте: нога рослини не росте. Вона може тільки збільшуватися в товщину, і це відбувається протягом довгого періоду. Зростає тільки шапка (листя) рослини.

Коли планують озеленення приміщення, на етапі ремонту часто обходяться без горщиків для дерев. Їх садять прямо в фальшпол будинку, а ґрунт декорують камінями або корою. Важливо на цьому етапі підібрати розмір внутрішнього вазона для кореня дерева, щоб з часом дереву було куди розвиватися. Якщо у вас є будинок, то купити кімнатне дерево – правильне рішення. Рослини цієї групи створять сучасний інтер'єр, домашній затишок. Вирощувати кімнатну рослину, що має вигляд дерева, – це стильно і навіть корисно.

Пам'ятайте: якщо ви можете при необхідності пересадити домашню рослину в більший горщик, то, щоб витягти квітку – деревце, що росте з підлоги, вам доведеться довбати бетон.

Перевага купувати дерева у нас

«Флорен» пропонує великий асортимент декоративних домашніх дерев. Гарне кімнатне дерево в будинок замовте у нас, навіть якщо ви не знайшли потрібного в каталозі ми привеземо його під замовлення. Служба доставки в найкоротші терміни привезе декоративне кімнатне дерево в Київ навіть з Голландії, а його ціна не буде сильно відрізнятися від аналогічних представлених на сайті, будь то кімнатне, або для створення ландшафтного дизайну екземпляр.

Гарантія якості. Всі декоративні домашні рослини на штамбі витримують суворий карантин, а потім деякі екземпляри проходять період адаптації до умов будинку.

Якщо ви плануєте купити в будинок декоративне дерево, зверніться до наших дизайнерів, вони підберуть кімнатні екземпляри, з огляду на параметри приміщення , а при необхідності безкоштовно виїдуть на огляд майбутнього для нього житла. Кімнатне домашнє дерево можна купити за адресою: Київ, вул. Довженка, 3, або поспілкуватися з консультантом студії, скориставшись кнопкою зворотного зв'язку або телефоном.

Флористи також зможуть пересадити домашнє деревце в горщик або кашпо потрібної форми і відповідного розміру, вдало доповнююче стиль приміщення. Їх широкий асортимент також представлений на сайті.

Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів. А якщо ви вже наш клієнт, будь ласка, розкажіть у відгуках про ваш досвід співпраці з нами.

Facebook Youtube Instagram