UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Вертикальне озеленення

Цифровий спосіб життя дедалі більше віддаляє нас від природи. Тому дизайнери студії Флорен пропонують створити острівець смарагдових джунглів в інтер'єрі вашого закладу, офісу або квартири за допомогою вертикального озеленення. Тренд фітодизайну тільки набирає популярності в Києві і по всій Україні, тому ви зможете здивувати своїх клієнтів, колег чи гостей.

Фітостіна – це вертикальна конструкція на багатошаровій основі, в яку висаджені різні рослини. Панно надійно кріпиться до стіни в кімнаті або на балконі, а для зволоження зелені передбачена спеціальна система поливу. Якщо в приміщенні немає можливості сформувати повноцінну зелену стіну, можна придбати фітокартину. Вона менша за форматом і простіша в обслуговуванні.

 

Варіації і конструкції фітостін

Вертикальне озеленення – досить гнучкий підхід до зонування приміщення. Він дає змогу створити зелений оазис в будь-якому приміщенні чи на балконі, незалежно від площі, дизайну інтер'єру та наявних умов. Для цього ми пропонуємо різні варіації зелених стін:

 • стаціонарні. Панно монтується на стіну в офісі або квартирі, його переміщення не передбачено;
 • мобільні. Це окрема зелена конструкція, яка за необхідності може бути переставлена;
 • оснащені системою автополиву. Зволоження здійснюється за допомогою автоматики;
 • без автоматичного поливу. До таких зелених конструкцій належать фітокартини з ручним зволоженням.

Крім можливості купити фітостіну відподідної конструкції, ви можете вибрати її наповнення за своїм смаком.

Які квіти використовують для озеленення

Вибір живих квітів настільки різноманітний, що просто неможливо створити дві однакові зелені стіни

Для озеленення використовують невибагливі, найчастіше в'юнкі рослини: папороті, плющ, аспарагус, епіпремнум, сингоніум, філодендрон, гузманія, спатифілум.

Особливості догляду

Живі квіти потребують регулярного зволоження і внесення добрива, тому ми пропонуємо нашим клієнтам обслуговування встановлених рослин . Спеціаліст приїжджатиме до вас раз на тиждень, перевірятиме стан квітів і функціонування системи автополиву, удобрювати, за необхідності замінюватиме загиблі або пошкоджені насадження на нові.

Етапи співпраці

Модулі для вертикального озеленення Кожен проект вертикального озеленення індивідуальний, тому ми детально оглядаємо приміщення, де буде встановлена конструкція, дізнаємося ваші побажання і тільки затим приступаємо до реалізації.

Як ми працюємо:

 1. Наш дизайнер в обумовлений час приїжджає до вас у квартиру, офіс або заклад. Проводить огляд приміщення або балкона, оцінює умови освітлення і вологость повітря. Ви можете розглянути фото з нашими роботами і ознайомитися з каталогом рослин, дізнатися, скільки коштує кожна з них, які особливості догляду.
 2. На підставі зібраної інформації ми розробляємо проект вертикального озеленення із зазначенням розміру конструкції, її особливостей, вартості. Проект узгоджується із замовником.
 3. Ми виготовляємо модулі для вертикального озеленення, здійснюємо їх доставку та встановлюємо, підводимо необхідні комунікації.

Всього з моменту знайомства з об'єктом до установки минає до 14 днів.

Фітокартина з рослин

 

Скільки коштує стіна з рослин

Так як всі проекти розробляються індивідуально для кожного інтер'єру, складно назвати ціну такої роботи без обговорення деталей. На вартість конструкції впливає її метраж, рослини, які ви бажаєте замовити, схема поливу, особливості монтажу, відстань доставки. Зв'яжіться з нами, і після обговорення деталей ми зможемо розрахувати приблизну вартість необхідного вертикального озеленення. Ми працюємо в Києві та інших містах України.

Якщо вам надокучили звичні кімнатні квіти в горщиках, хочеться створити в інтер'єрі щось незвичайне, варто замовити фітостіну. Такий вертикальний оазис стане окрасою приміщення, а головне - поліпшить його мікроклімат.

 

 

Зацікавилися вертикальним озелененням? Для зворотного зв'язку просто натисніть на кнопку або телефонуйте. Швидкий прорахунок вашого проекту!

Замовити прорахунок!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

 

Вертикальне озеленення – отзывы

Ребята, благодарю за зеленую стену созданную у нас в офисе. Отзыв пишу через два года, на данный момент всё очень работает как часы, растения растут и не вянут. Кстати на видео это наша фитостена.
 • 13.08.2019
 • Сергей
 • 5
Отзыв или вопрос

Имя:*
впишите свое имя

телефон или e-mail (не будет опубликован):*
впишите телефон либо email

Оценка:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Комментарий:*
напишите пару строк

Facebook Youtube Instagram