UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Кустові кімнатні рослини

Правильно підібрати кімнатні рослини у вигляді куща вам допоможе консультант студії фітодизайну «Флорен». Зателефонуйте +380 99 238-26-44 та фітодизайнер допоможе з вибором.

Показати ще ...
Сторінки: 1 3

 

Переваги кущових рослин

Головна відміна зелених кущових кімнатних рослин – це їх приємна зелень, створює в будь-якому приміщенні затишок і комфорт.

Кущові рослини, на відміну від кімнатних дерев, використовують в тих приміщеннях, де потрібно заповнити простір зеленню без використання висоти. Кімнатні кущові рослини розмножуються вширину створюючи об'ємну зелень.

Головна їхня перевага в тому, що при устаріваніі і видаленні тієї чи іншої гілочки, цього не помітно на всій зелеій масі.

Ми часто використовуємо кущові рослини для зонування простору тому що необхідно невеликими формами домогтися максимальної зелені.

Як правило кущові рослини садять в високі горщики. Таким чином піднімаючи кущ на рівень від пояса до рівня очей.

Обов'язково проконсультуйтеся з нашим дизайнером, які кімнатні кущові рослини підійдуть вам за умовами утримання.

Кімнатні рослини у вигляді куща вдало доповнять інтер'єр будь-якого приміщення. Висаджені в красиві керамічні горщики або кадки кущі ростуть вшир. Їх крона з листям різного забарвлення може стати відмінним архітектурним рішенням для приміщень, простір яких потрібно заповнити зеленню, та ще й з користю для здоров'я їх мешканців.

Різноманітність кімнатних кущів

З асортиментом декоративних кущових рослин можна ознайомитися в каталозі компанії «Флорен». Їх різноманіття викликає здивування наших клієнтів. Відрізняються кущисті рослини наявністю:

  • декоративної форми і забарвлення листя;
  • фігурних потовщень на стовбурі;
  • строкатих квіток різних розмірів;
  • яскравих ягід або соковитих плодів.

Все це може весь рік радувати власників, адже рослини, що ростуть кущами, активно розвиваються. За допомогою розлогих гіллястих кущів можна вдало удосконалювати домашню обстановку або зонувати простір, не переставляючи при цьому меблі і не зводячи тимчасові перегородки.

Перевага співпраці з нами

Купивши рослини в нашому інтернет-магазині, ви неодмінно задовольните ваші естетичні запити адже у нас широкий асортимент.

Ми допоможемо вам стати прихильником сучасного еко-стилю, разом створимо трендовий інтер'єр вашого приміщення.

Стати нашим клієнтом означає отримати кущові рослини відмінної якості і за вигідною ціною.

Ми будемо супроводжувати вас у телефонному режимі про час обрізки рослини, підгодівлі куща і будь-яких питаннях догляду.

Facebook Youtube Instagram