UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Керамічні горщики для рослин

Керамічні горщики маленьких розмірів

 

Керамічні горщики для рослин – відгуки

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какой горшок можно подобрать для лимонного дерева учитывая его корни? Спасибо
 • 02.11.2020
 • Наталья
 • 5
Відгук або запитання

Ім'я:*
Напишіть ваше Ім'я

телефон або e-mail (не буде опубліковано):*
впишіть телефон або e-mail

Оцінка:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Комментар:*
Комментар

Купити керамічний горщик для рослин

Вирощування кімнатних рослин у Києві — це більше, ніж просто хобі. Подібне захоплення здатне дивовижно впливати на людину. Догдяд за вазонами позбавляє від тривожних думок, а краса квітів піднімає настрій. 

Щоб рослини залишалися міцними і здоровими, необхідно підібрати посудину в інтернет-магазині для їх подальшого активного росту і розвитку. Керамічні ємності стануть відмінним вибором для тих квітів, які не потребують постійного поливу. Якісні горщики можна замовити на сайті магазину Флорен. Їхня вартість підійде усім покупцям. Дедалі частіше покупці цікавляться розумними ємностями Elho з системами автополиву.

Особливості та переваги керамічних горщиків

Перед тим як вибрати горщики з глини, варто дізнатися про їх особливості. Приміром, гіпсові вироби іноді можуть видавати за керамічні. Однак такі ємності не мають тих характеристик, що глиняні. Часто вазони в таких горщиках гинуть.

Також важливо підбирати для рослин горщики з дренажними отворами внизу. Суцільні квіткові ємності застосовують найчастіше з декоративною метою. Прикладом таких є кашпо. Їх можна замовити у нас з доставкою по всій території України.

Зараз горщики для квітів виробники виготовляють з білої глини. Такі вироби вирізняються довговічністю і міцністю за рахунок високого вмісту каоліну. Також ємності для рослин бувають різних розмірів. 

Керамічні горщики для рослин мають такі переваги:

 • екологічність завдяки натуральним матеріалам, видобутим в Україні;
 • хороша терморегуляція завдяки пористій структурі глини;
 • недорогі керамічні ємності на вигляд стильні і доповнять будь-який інтер'єр;
 • придбані кашпо зберігають свій естетичний вигляд протягом десятків років.

Такі товари ви знайдете в інтернет-магазині за ціною, яка задовольнить найвибагливішого покупця. Керамічні горщики на сайті Floren отримали багато позитивних відгуків покупців. Пильної уваги набули вироби бренда Lechuza. Вони вирізняються практичністю і стильним виглядом. 

Як вибрати правильний керамічний горщик для рослини

Придбати горщик для кімнатних рослин в Україні — хороша ідея. Однак треба знати правила його підбору. По-перше, не варто тримати вдома рослини в ємностях, у яких вони знаходяться в квіткових магазинах в Києві. Вони тимчасові і не призначені для наступного вирощування рослин. Тому краще замовити просторішу ємність.

Також покупці пишуть у своїх відгуках, що під час кожного пересаджування потрібно підбирати більші за розміром ємності. Адже коренева система рослин розвивається і їм потрібно більше простору. 

Крім того, чимало уваги варто приділяти формі горщика з магазину Флорен. Це теж залежить від будови коренів. Наприклад, для фіалок призначені недорогі за ціною широкі вазони. А столітникам і пальмам краще підібрати глибокі ємності за невеликою вартістю. 

Розмаїття керамічних горщиків доступне на сайті Floren. Кожен з виробів вирізняється високою якістю виготовлення і низькою ціною, а також ви маєте можливість отримати доставку по всій території України. 

Facebook Youtube Instagram