UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Великі кімнатні рослини

Нижче представлений асортимент великих кімнатних рослин з крупними листками. Для правильного підбору рослини під ваші умови проконсультуйтеся з флористом: (099) 238-26-44

Висота: Крупні Високі (+33) Середні (+23) Низкі (+55)
Освітлення: Світлолюбиві (4) Тіньовитривалі (0) Помірні (3)

Особливості великих за розміром кімнатних квітів

До великих кімнатним рослин відносяться рослини від 1 метра у висоту, з великими швидко зростаючими листям, що відрізняються за формою і забарвленням. Наші фітодизайнери сміливо використовують великі рослини як елемент інтер'єру в озелененні великих площ.

А одне або кілька декоративних примірників, розміщених на підлозі, облагородять будь-яку обстановку, незалежно від того, деревоподібна це рослина або рунисте, зростає на штамбі або опорі, квітуче або трав'яниста

Великі рослини в інтер'єрі

Великі види кімнатних рослин любителі домашнього квітникарства успішно використовують у створенні дизайну просторих кімнат в квартирах, будинках або заміських комплексах.

Квіти в горщиках вже не є тільки жителями підвіконь. Для них підходять приміщення з великою площею і високими стелями. Горщик або спеціальна підставка для контейнера з великим рослиною також є видатними елементами обстановки. Вони повинні гармонійно поєднуватися з рослиною і відрізнятися естетичністю. Часто ємність для рослини прикрашає кімнату не менше самої рослини.

Кімнатні рослини з великими листками можна використовувати для:

  • декорування кімнат, кабінетів, холів;
  • функціонального поділу простору;
  • залучення уваги гостей на естетично привабливих зонах приміщення;
  • створення місця для відпочинку, зеленого комфортного куточка.

Підбираючи в нашому каталозі великі рослини для широких віталень, залів, зверніть увагу на широколисті підлогові рослини.

Для просторих холів, прихожих ідеальний варіант з асортименту великих кімнатних рослин – тіньолюбиві різновиди з красивими листям, які навіть періодично плодоносять.

Оформляючи спальну кімнату або кухню, виберіть з переліку найбільш невибагливі рослини.

Для оранжереї або зимового саду віддайте переваги бистроразрастающімся різновидів, що досягає у висоту трьох і більше метрів.

Важливо! На відстані від джерела природного освітлення можна розташовувати тільки тіньовитривале велика рослина. Світлолюбна в темному приміщенні потрібно забезпечити штучним підсвічуванням.

Переваги використання великих кімнатних рослин

Велику за розміром рослину ми застосовуємо як солітер, соло-екземпляр, що відрізняється красою і самодостатністю. Він не потребує доповнення іншими квітами і сам є прикрасою кімнати.

У великій площі приміщення дуже ефектно виглядають не поодинокі, а композиції з великих рослин. Вони можуть створювати акцент на вдалому елементі декору або самі стати центром уваги гостей. Групи рослин з великим листям надають широкі можливості для дизайнера, що займається облаштуванням великої площі.

Великі, що ростуть вгору квіти вдало вписуються в обстановку просторих кімнат з високими стелями. У таких кімнатах маленькі рослини мають просто безглуздий вигляд. Вони переважно невибагливі до умов утримання та догляду. Володіючи великим розміром, створюють собі «запас міцності».

Купити велике кімнатна рослина у нас

Телефонуйте нам, пишіть консультанту, приходьте в гості – ми розповімо вам більш детально про будь-якому велику рослину з каталогу нашої продукції, його вартість, переваги.

Фітодизайнер допоможе вибрати з асортименту саме ваші рослини. Ми гарантуємо відповідність ціни якості великогабаритних квітів, які отримуємо від постачальників з Нідерландів.

Фахівці компанії «Флорен» пропонують перелік послуг зі створення для вас дизайн-проектів озеленення як невеликих за розміром приміщень, так і квартир або гігантських площ.

Наші фітодизайнери підберуть не тільки великі кімнатні рослини, горщики і декоративні надійні підставки до них, а й дадуть рекомендації по догляду, зорієнтують за ціною. А служба доставки точно в обумовлений день приїде за вказаною адресою, привітні флористи з задоволенням пересадять і розставлять рослини у вашому приміщенні.

Facebook Youtube Instagram