UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Кімнатні пальми

 

Кімнатні пальми – відгуки

Поки ніхто не залишав відгук на цій сторінці. Будьте першими.
 • 14.04.2021
 • Флорен
 • 5
Відгук або запитання

Ім'я:*
Напишіть ваше Ім'я

телефон або e-mail (не буде опубліковано):*
впишіть телефон або e-mail

Оцінка:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Комментар:*
Комментар

Кімнатні пальми – це ефектні зелені рослини з виразним південним колоритом. Вони можуть перетворити навіть звичайну домашню обстановку на екзотичний арт-простір.

У фітостудії “Флорен” ви знайдете ідеальну кімнатну рослину для свого помешкання. Щоб її придбати, відвідайте нашу студію в Києві або скористайтеся послугами інтернет-магазину.

Види декоративних пальм

Особливість цих кімнатних дерев – потужні стебла і ефектні розлогі листки. Форма листових пластин буває прямою, вузькою і віяловою. Обрізати листки не можна – це призведе до загибелі всієї рослини.

Вартість рослини залежить від її розміру. У великих дерев повільно зростаючих видів ціна вища, тому що їх вирощують багато років.

Популярна серед квітникарів фінікова пальма добре розвивається в домашніх умовах, швидко росте і не потребує особливого догляду.

Зеленій ховеї не потрібно багато світла і вологи в повітрі. Але ростуть представники цього декоративного виду повільно, вони рідко досягають більше трьох метрів заввишки.

У пальми Рапіс тонкі стовбури і вузькі віялові листки. Цій домашній рослині необхідне повітря середньої вологості і багато природного світла.

Кімнатна хамедорея взимку спокійно витримує температуру повітря 12-15 °C. У теплий період її можна поставити на терасу у місце з розсіяним світлом. Декоративна хамедорея популярна завдяки порівняно доступній ціні.

Сагова пальма або, як її ще називають, цикас відрізняється від інших видів незвичайним масивним стовбуром. У кімнатних умовах вона цвіте рідко, але якщо це трапляється, то на верхівці рослини визрівають великі помаранчеві насінини.

Деякі садівники помилково приймають за пальму домашню юку. Зовні ці види й справді схожі щільним стовбуром і вузькими листям. Але за фактом юка належить до сімейства агавових. 

Особливості догляду

За відгуками досвідчених садівників, утримувати домашню пальму – легко і недорого. Головне дотримуватися кількох правил:

 1. Світло в кімнаті має бути яскраве, але розсіяне, щоб на декоративне дерево не потрапляли прямі сонячні промені.
 2. Влітку ці декоративні рослини потрібно рясно поливати, але одночасно не можна допускати застою води в кореневій системі. Взимку поливати можна рідше, але земля завжди має бути трохи вологою.
 3. Температурний режим і вологість повітря підбирають відповідно до роду рослини. Але не ставте домашню улюбленицю на протязі або в дуже жарких кімнатах.

Сьогодні доглядати за кімнатними пальмами стало набагато простіше. Ви можете замовити для рослини розумний горщик Lechuza (Лечуза), який уміє самостійно підтримувати вологість ґрунту протягом 12 тижнів. А недорога послуга пересадки кімнатних квітів від фахівців Floren збереже здоровий вигляд рослини і ваш час. 

Як замовити пальмове дерево?

Консультанти інтернет-магазину Floren підкажуть вам, яку пальму купити і як за нею доглядати. А щоб рослина благополучно доїхала до нового місця проживання, замовте послугу доставки по Києву або в інше місто України. Відгуки про наші послуги ви можете знайти на сайті в розділі “Клієнти”.

Facebook Youtube Instagram