UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Фітодизайн

Фітодизайн – новий напрям в дизайні приміщень, для реалізації якого використовуються живі рослини. Актуальність флористики обумовлена насамперед трендом на здоровий спосіб життя. Відмова від пластикового, іншого штучного декору на користь живих рослин дає змогу створити особливу атмосферу в будь-якому приміщенні. Квіти очищають повітря в кімнаті, сприяють його природному зволоженню. Зелений колір благотворно впливає на нервову систему, що сприяє зняттю стресу і підвищенню працездатності.

 

 

Елементи фітодизайну і флористика будуть доречні в будь-якому приміщенні, правильний вибір типу рослин і горщика для його висадки тільки допоможе акцентувати увагу на вишуканому інтер'єрі.

Викликати Дизайнера!

Також уточнюйте за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

Види фітодизайну

Декорування квартир, офісів, дахів та балконів за допомогою кольорів – дуже гнучкий інструмент і щодо ціни, і в значенні реалізації дизайнерських ідей.

Пропонуємо кілька способів озеленення інтер'єрів:

 • точкове озеленення. Допускає розстановку вибраних вазонів в найбільш відповідних для них зонах кімнати;
 • міні-оазис. Вазони розташовуються не поодиноко, а формують цілі зелені островки;
 • фітостіни. Це зовсім інший спосіб озеленення, який передбачає вертикальне кріплення рослин. Може бути як окрасою, так і функціональним способом зонування приміщення на додаток до зелених перегородок.

Вибір певного способу фітодизайну залежить від особливостей інтер'єру будинку і побажань замовника за масштабами і вартістю.

 

Фітодизайн офісу – озеленення інтер'єру

Фітодизайн інтер'єру – зонування відкритого простору

Фітодизайн для офісних і житлових приміщень

Сучасний спосіб життя дедалі більше віддаляє нас від природи. Тому, щоб створити притулок від сірості міських пейзажів, наші дизайнери пропонують декорувати інтер'єр приміщень живими квітами. Так як переважну частину часу сучасна людина проводить на роботі або вдома, саме квартира і офіс насамперед потребують створення актуального дизайну з використанням елементів флористики.

Викликати Дизайнера!

Що ми пропонуємо

Наші фахівці мають великий досвід у створенні фітодизайну на різних об'єктах в Києві і по в інших містах України, тому ми розробили зручну для вас схему роботи.

 

Етапи нашого співробітництва:

 1. Договір на послуги фітодизайну Наш фітодизайнер приїжджає до вас на об'єкт, уточнює ваші побажання щодо оформлення і вартості, оглядає кімнату, бере до уваги її дизайн, температуру повітря, показники вологості, освітленості. Ви зможете переглянути каталог горщиків і рослин, дізнатися про особливості догляду за ними і купити підходящі.
 2. Доставка рослин для озеленення офісуНа підставі зібраної інформації наші фахівці розробляють проект з урахуванням розстановки вазонів, їх кількості, загальної вартості. Також додатково можна замовити візуалізацію. На цьому етапі ви погоджуєте проект і вносите передоплату в розмірі 70 %.
 3. Озеленення квартириВ термін від 3 до 14 календарних днів ми доставляємо рослини, розставляємо їх. Також упродовх двох тижнів після розміщення квітів наш співробітник може приїхати до вас в квартиру або офіс, щоб забезпечити їм догляд.

У нашій компанії можна замовити абонентське обслуговування:

 • комплексне обслуговування. Ми будемо регулярно і постійно стежити за здоров’ям і естетичним виглядом ваших рослин. У разі якщо якась рослина загине, ви отримаєте від нас компенсацію;
 • контрольний догляд. Ви стежите за декором самостійно, а наш співробітник приїжджає раз на місяць, перевіряє стан квітів і дає рекомендації з догляду чи лікування на наступний період.

Скільки коштує фітодизайн

Кожен проект ми розробляємо для вас індивідуально, підбираючи відповідний тип і розмір насаджень, необхідні горщики, щоб створити особливий інтер'єр приміщення. Все це разом з обсягом робіт і доставкою впливає на вартість. Тому ціна розраховується для кожного замовника окремо. Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або електронною поштою, щоб обговорити з фахівцем особливості дизайну і дізнатися, скільки коштує його реалізація.

Переваги професійного фітодизайну судії «Флорен»

Озеленення житлових кімнат, балконів або офісних просторів дає нам змогу створювати ексклюзивний інтер'єр і повністю оновлює атмосферу приміщення.

Вибираючи «Флорен», ви отримуєте такі переваги:

 • можливість придбати якісні рослини від вітчизняних або/і зарубіжних виробників;
 • оформлення приміщення за індивідуальним проектом;
 • швидка реалізація проекту;
 • абонентське обслуговування;
 • доступні ціни.

Наша компанія працює в Києві і по території всієї Україні. Вже зараз ви можете вивчити наш каталог та замовити у нас дизайн свого будинку або офісу, озеленення мохом та інші послуги.

 

Виникли запитання
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44
Зворотний дзвінок

 

 

Часті запитання про фітодизайн

 

☝ Скільки коштує виїзд фітодизайнера?

Виїзд фітодизайнера по Києву безкоштовний. Якщо потрібен виїзд фитодизайнера за місто - оплачуються тільки транспортні витрати.

🌺 Чи робите Ви візуалізацію? Скільки це коштує?

Візуалізація здійснюється за запитом. Вартість проекту з фітодизайну приміщень обговорюється індивідуально і залежить від кількості ескізів і площі об'єкту. Надалі ця сума буде вирахувана із загального бюджету проекту.

🌿 Як фітодизайнер підбирає рослини в інтер'єр?

Наш фітодизайнер приїжджає до вас на об'єкт, уточнює ваші побажання щодо оформлення та ціни, проводить оцінку кімнати, її дизайну, температури, вологості, освітленості. На підставі зібраної інформації розробляється проект з урахуванням розстановки вазонів, їх кількості, вартості.

💎 Скільки коштує озеленення?

Кожен проект ми розробляємо індивідуально, вибираємо відповідний тип і розмір рослин, необхідні горщики, щоб створити особливий інтер'єр приміщення. Все це разом з обсягом робіт і доставкою впливає на вартість. Тому вона розраховується для кожного замовника окремо.

🚚 Як швидко Ви можете реалізувати проект?

Як правило, на реалізацію проекту необхідно від 3-х до 14-ти календарних днів. Все залежить від асортименту рослин і горщиків, складності проекту.
Facebook Youtube Instagram