UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Озеленення та благоустрій території

Доглянута, гарна присадибна ділянка в Україні вважається ознакою благополуччя мешканців будинку. Не втратило актуальності це повір'я і тепер. Котедж в оточенні квітів або шелестких кронами дерев незмінно привертає увагу, справляє гарне враження. Але для благоустрою навколобудинкової земельної території недостатньо лише бажання і наявності художнього смаку. Потрібні глибокі пізнання в галузі ландшафтного дизайну, що охоплюють правила розміщення, висадки рослин з урахуванням їх сполучуваності, а також здатності витримувати мінливі погодні умови Києва.

Викликати Дизайнера!

 

У студії ландшафтного дизайну «Флорен» працюють фахівці, що заслужили відмінну репутацію за період багаторічного проектування та озеленення міських територій, дач і заміських будинків.

 

Що охоплюють роботи з благоустрою території?

Озеленення прибудинкової ділянки – це сукупність робіт:

  1. Попереднє оцінювання території для складання плану озеленювальних заходів.
  2. Складання проекту детальних заходів, що враховує розміщення житлових будинків, господарських споруд, існуючих насаджень, розташування проектованих рослин.
  3. Підготовчі заходи, які передбачають викорчування старих дерев або інших насаджень, прибирання, вивезення сміття на звалище.
  4. Формування ландшафту: завезення родючого грунту, посадку нових дерев та інших рослин, спорудження та встановлення садових споруд (альтанок, живоплоту, навісів, шпалер), горщиків з квітами, викладку доріжок, формування альпійських гірок, встановлення освітлення у дворі, облаштування штучних або природних водойм.

Викорчовування і прибирання старих насаджень потрібно замовити тільки за наявності нежиттєздатних, що заважають благоустрою території. План майбутнього ландшафту обговорюється з замовником і коригується за його бажанням. На етапі складання проекту ми обговоримо спектр необхідних для озеленення території біля будинку або дачі заходів, а також вартість їх виконання.

Благоустрій території досвідченими фітодизайнерами і садівниками за невисокою ціною виконується відповідно до особливостей рельєфу ділянки, її розташування, рівня природного освітлення, ґрунтових вод або інших кліматичних умов.

Підбираючи відповідний дизайн двору враховуємо архітектурний стиль житлового будинку, а також побажання замовника і його сім'ї.

Озеленення території – котеджне селище Дніпрова Хвиля.

Чорнове планування ділянки, облаштування доріжок, освітлення, системи автополиву, укладення рулонного газону.

 

Озеленення території приватного будинку під Броварами

Розчищення ділянки, чорнове планування ділянки, облаштування доріжок, посадка крупномірів, посівний газон.

 

Озеленення території котеджу Бориспільський район

Чорнове планування ділянки, мощення доріжок, посадка крупномірів, садове освітлення, створення клумб, встановлення системи автополиву, пристрій рулонного газону.

 

Вартість робіт з благоустрою та озеленення ділянок у Києві?

Вартість професійного благоустрою території залежить від її площі, початкового стану ґрунту, необхідності штучного формування рельєфу, вартості посадкових матеріалів, інших факторів.

Ціни на благоустрій території прораховується перед укладенням договору на виконання ландшафтних робіт. На меншу за площею прибудинкову ділянку потрібно витратити менше зусиль, а отже і коштів на її озеленення, що робить цю послугу від «Флорен» досить доступною.

Переваги і гарантії «Флорен»

У нас можна замовити весь спектр послуг з благоустрою навколодудинкової території, не турбуючись про їх якість або занадто високу вартість. Ми приємно здивуємо і порадуємо вас:

  1. Професіоналізмом. Кожен із працівників компанії отримав необхідну для якісного виконання своєх профкесійних обовязків освіту.
  2. Великим досвідом. Наші дизайнери брали участь у десятках проектів з фітодизайну, озеленення дачних подвір'їв, міських будівель, терас, оранжерей і завоювали репутацію надійних, знаючих фахівців.
  3. Високою якістю саджанців дерев, кущів, квітів. Наші логісти і дендрологи доставляють рослини з перевірених розплідників.
  4. Цінами. На формування розцінок впливають витрати на матеріали і середній рівень зарплати в Україні, тому вони не виходять за розумні межі.
  5. Відкритістю до співпраці. Кожен з виконаних етапів благоустрою території відображається у власній програмі, доступній для перегляду замовнику в будь-який момент.
  6. Уважним обслуговуванням. Замовивши наші послуги, ви можете розраховувати на постійний зв'язок з персональним менеджером протягом 12 годин 6 днів на тиждень.
 

Репутація компанії «Флорен» – наша головна перевага, тому ми не боїмося надавати письмову гарантію якості на виконані роботи.

Замовити консультацію!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

Facebook Youtube Instagram
Озеленення інтер'єру
Кімнатні рослини