UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

5 кімнатних рослин для робочого кабінету

Офісна робота не вирізняється особливою рухливістю співробітників. А гіподинамія негативно позначається на стані здоров'я. Компенсувати негативний вплив офісної обстановки на здоров'я працівників допомагають кімнатні рослини. Правильне оформлення простору в офісі з допомогою зелених рослин сприяє створенню затишної атмосфери у робочих приміщеннях і позитивно позначиться на самопочутті працівників.

Рослини в робочому кабінеті

Оформлення робочого кабінету. Кімнатні рослини - Фото 1

Якщо для оформлення робочого кабінету використовувати певні тіньовитривалі, невибагливі скромні рослини, вони подбають про позитивну психологічну атмосферу і очистять повітря в приміщенні. Доведено, що грамотне озеленення офісу йде тільки на користь його співробітникам:

  1. Повітря насичується киснем. Якщо в офісному приміщенні працює кілька осіб, то повітря в ньому насичене вуглекислим газом. Якщо збагатити обстановку правильними рослинами, вони поглинатимуть вуглекислоту, натомість виділяючи кисень. Доведено, що в зоні з великою кількістю кімнатних квітів повітря більш свіже.
  2. Очищає атмосферу. Якщо простір робочого кабінету займають кілька людей, воно заповнюється патогенними мікроорганізмами. Щоб їх знешкодити, рекомендовано тримати на столі хвойні, цитрусові рослини тощо. Цікаво, що деякі рослини можуть і зовсім нейтралізувати токсини, вихлопні гази, солі металів тощо.
  3. Антистресову дію. Багато кімнатних квітів не просто прикрашають інтер'єр, а й приємно пахнуть, заспокійливо впливаючи на оточуючих їх людей.
  4. Нейтралізують тютюновий дим. Багато кімнатних квітів поглинають шкідливі речовини з атмосфери, серед них і ті, що виділяються під час паління.

Квіти в робочому кабінеті. фото 2

В опалювальний сезон або через кондиціонер повітря в офісах є надто сухе. У процесі догляду за рослинами передбачається їх часте обприскування та полив, за рахунок чого ділянка простору навколо них зволожується, поліпшуючи загальний мікроклімат у приміщенні. А встановивши перегородки з рослин, можна вдало розділити офісний простір на окремі робочі зони.

В офісних приміщеннях зазвичай створені спартанські умови для представників флори. Не всі рослини здатні витримати нерегулярний полив, неповноцінний догляд, виливання в горщик недопитої кави та інший вандалізм персоналу.

Які кімнатні рослини підходять для озеленення робочого кабінету

Озеленювати інтер'єр треба, підбираючи невибагливі й живучі екземпляри. Флористи виділяють п'ятірку лідерів, які найбільш підходять для живого зеленого оздоблення офісів.

Кімнатні квіти в кабінеті. фото 3

  1. Антуріум – ділова культура. Великі квітки, серцеподібне листя і компактні кущики органічний мають вигляд на робочому столі або підвіконні.
  2. Доларове дерево (Заміокулькас) – талісман, віщує багатство. Не займає багато місця, має строгий вигляд і відмінно чистить повітря.
  3. Драцена – схожі на пальму рослини, популярні в офісному озелененні. Вони заспокоюють, налаштовують на продуктивну роботу і добре чистять повітря.
  4. Сансевієрія – один з найпоширеніших озеленювачів сучасних інтер'єрів. Тещин язик невибагливий, стійкий до посухи і протягів. Це чудовий очисник повітря, створює сприятливе середовище для творчої діяльності.
  5. Фікус бенджаміна – швидко виростає до великих розмірів, вписується в будь-яку атмосферу, приманює гроші і успіх. Такі фікуси створюють сприятливе середовище для напруженої розумової діяльності, ефективно чистять повітря, створюючи лісову атмосферу.

Також підходить для офісів монстера або спатифілум, фіалки і бамбук, хлорофітум або дифенбахія. Важливо не просто озеленити робоче приміщення, а розмістити квіткові горщики в правильних місцях, не нашкодивши інтер'єру. Крупноміри краще встановлювати в приймальні чи кабінеті керівництва, а ось дрібні рослини органічний матимуть вигляд на етажерках, підвіконнях або робочих столах працівників.

Спатифіллум, монстера, фікуси. Для офісу - Фото 4

В озелененні офісного інтер'єру важлива міра. Якщо приміщення буде перенасичене квітковими композиціями, це додасть організації легковажності і несерйозності. А в умовах цілковитої відсутності рослинності працюватиметься некомфортно. Естетично озеленені робочі приміщення сприяють доброзичливій і органічній атмосфері в офісі.

Затишна атмосфера в офісі. Кімнатні квіти. - Фото 5

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram