UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Раціональне використання стін офісу: вертикальне озеленення

Сьогодні складно уявити сучасний офіс без кімнатних рослин. Квіти не тільки деталь інтер'єру, а й можливість перетворити робочий простір, створити затишок і атмосферу спокою. Звичайно, це благотворно впливає на роботу компанії. Крім цього правильне і красиве оформлення створює хороше враження у відвідувачів і партнерів.

Одним з варіантів впровадження рослин в дизайн є вертикальне озеленення. Це рішення прикрасити простір, надати йому різних форм і розмірів і зробити зонування приміщення. Фітостени можуть бути одно- або двосторонніми, рослинами заповнюють вільні ніші, лоджії або ж використовують в якості перегородок. Якщо приміщення не дозволяє створити вертикальний сад, то можна повісити фітокартіну, вона менше і менш вимогливі у догляді.

Фітостени. Фото 1

Особливості вертикального озеленення офісу

Використання озеленення це не просто прикраса простору. Велика кількість кімнатних рослин благотворно впливає на людей: покращує настрій і самопочуття, що підвищує працездатність і стресостійкість. Також вертикальне озеленення сприяє зонування: зеленими перегородками можна розділити приміщення на кабінети. Облаштувавши стіну в переговорній композицією з квітів, моху або витких рослин, ви створите затишну атмосферу, розрядите обстановку напруги і справите приємне враження.

Особливості вертикального озеленення офісу. Фото 2

Особливістю вертикального озеленення є не тільки емоційне задоволення, але і ряд дійсно корисних якостей:

  • Зелені стіни виділяють набагато більшу кількість кисню, ніж окремі вазони по офісу.
  • Велика кількість зелені зменшує кількість шкідливих мікробів і пилу.
  • Зменшення в повітрі з'єднань бензолу, фенолу і формальдегіду.
  • Зволоження повітря.
  • Співробітники рідше хворіють, оскільки дихають чистим і свіжим повітрям.

Живі квіти вимагають особливого догляду, потрібно регулярно зволожувати і удобрювати, щоб вони довше не хворіли і цвіли. Найпростіший варіант для вертикального саду - найняти фахівця, який буде регулярно приїжджати в офіс, перевіряти рослини, систему автополиву, удобрювати і при необхідності замінювати загиблі або хворі насадження. Таким чином відхід не буде для вас проблемою.

Живі квіти. Фото 3

Варіанти вертикального озеленення офісу

Існують дуже різні варіанти для створення вертикального саду. Це дає можливість використовувати його в будь-якому просторі, при цьому зелений оазис органічно підійде в будь-який інтер'єр. Можна вибрати такі варіанти:

  • Стаціонарні. Це рослини, які просто встановлюється на стіну у вигляді панно. Переміщати після монтажу його не можна.
  • Мобільні. Це більш зручне рішення, якщо в майбутньому може виникати необхідність переставити рослини. Являє собою окрему зелену конструкцію.
  • З автоматичним поливом. Такі системи зручніше, тому що зволоження відбувається автоматично.
  • Без автополива. Як приклад можна навести різні фітокартіни, які потрібно зволожувати самому.

Варіанти вертикального озеленення офісу. Фото 4

Варто відзначити, що в зелених стінах можна використовувати різні рослини на ваш смак. Звичайно, краще всього вибирати багаторічні, оскільки вони довше будуть вас радувати. Цікавим варіантом оформлення може стати мох або в'юнкі рослини. Дуже часто використовують невибагливу зелень: сингониум, Гузмания, плющ, різні види папороті, філодендрон, аспарагус, спатифиллум, епіпремнум.

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram