UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Енергетика кімнатних рослин

Чи бувало таке, що, перебуваючи поруч з якоюсь рослиною, Ви відчували справжній прилив бадьорості і сил у той час, як поруч з іншою – хилило на сон або різко псувався настрій?

Не секрет, що кожна рослина має особливі властивості і власну енергетику. Дуже важливо вибрати ту, яка підходитиме саме Вам. Правильно підібрана рослина здатна поліпшити концентрацію уваги, зняти втому, очистити простір від шкідливих речовин. І, звісно, кімнатні квіти завжди роблять будинок затишнішим, а атмосферу в ньому – теплішою.

Корисні кімнатні рослини

 

Кодіеум (він же кротон) розслаблює людей, перевантажених розумовою працею, тих, хто зайнятий творчою професією, а ще усуває сумнів у собі і власних силах. Схожі властивості і у дифенбахії, а ще, крім цього, вона нормалізує кровообіг мозку.
Однією з найкорисніших рослин є лимонне дерево. Воно підвищує активність свого господаря, робить його мудрим, покращує концентрацію, допомагає проявитися і реалізуватися. Благотворно впливає на склад крові, роботу дихальної системи і печінки. Щоправда, лимонне дерево не варто вирощувати там, де є діти.
Маранта пригнічує конфлікти, добре допомагає від порушень сну і підходить творчим особистостям, які прагнуть проявити себе, а також тим, кому складно доводити почате до кінця. Якщо від безсоння страждає дитина, чудово підійде лаврове дерево, воно ж – лавр благородний.

 

Рослини для офісу

Нерідко в офісах різних компаній можна побачити найрізноманітніші різновиди фікуса, воно й не дивно, враховуючи той факт, що ця рослина поглинає негативну, важку енергетику, абсорбує шкідливі речовини і добре впливає на нервову систему.

Шефлера – ідеальна рослина для тих, хто курить. Вона здатна нейтралізувати смоли і нікотин, які містить сигаретний дим. Упорядкувати думки і розкласти їх по поличках допоможе монстера, крім того, вона також позитивно впливає на здоров'я свого власника.

Для тих, хто весь час витає в хмарах або ж перевтомлюється, підходить екзотична гузманія, яка сприяє мобілізуванню і активності.

Якщо потрібно налаштуватися на робочий лад або з головою поринути в навчання, варто звернути увагу на сансев’єрію. Вона сприяє створенню відповідної атмосфери, позбавляє від непотрібних думок і спонукає до творчості та розумової діяльності.

Драцена вносить гармонію і «оживляє» атмосферу, а також вона відмінно справляється з усуненням шкідливого формальдегіду, який, хоч і в незначних кількостях, але все ж виділяють різні лаки, фарби і клеї, а також ДСП-меблі. 

Рослини для дому

 

Спокійну, довірливу атмосферу в сім'ї допомагає підтримати юка. Ця рослина вселяє у свого господаря впевненість у собі, не допускає виникнення сварок між рідними людьми.

Віднайти гармонію допоможе аспарагус – він сприяє поліпшенню посидючості, цілеспрямованості та наполегливості, якщо його власнику бракує цих якостей. Ця рослина значно полегшує стан тих, хто має хронічні захворювання, зокрема, легенів. Також аспарагус корисний тим, хто займається спортом – він підвищує витривалість і гнучкість.

Він поглинає негативну енергію і шкідливе електромагнітне випромінювання від електроприладів у приміщенні, проте не любить сусідства чоловіків – його краще не заводити, якщо не хочете, щоб плющ, в результаті, став єдиним чоловіком в помешканні. Папороть небажана в спальні, тому що може стати причиною порушень сну, розладів нервової системи. 

Нехай рослини завжди дарують вам тільки позитивні емоції і відмінний настрій!

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram