UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Горщики "Lechuza" (Лечуза)

Ультрасучасні горщики Lechuza (Лечуза), виробництво Німеччина, з системою автополиву відмінно впишуться в інтерєр. Ці інноваційні горщики запобігають пересушуванню грунту кімнатних квітів.
Консультація з підбору і пересадка (044) 599-25-33.

 

 

 

Грут для вазонів Lechuza

Торфосмесь универсальная Compo 40л
308,00 грн.
Торфосмесь универсальная Compo 20л
168,00 грн.
Торфосмесь универсальная Compo 10л
140,00 грн.
Удобрение Compo Sana универсальное 1л
308 грн.

 

 

Аксесуари для горщиків Лечуза

Ролики Classico / Quadro
∅43 - 755,00 грн.
∅50 - 809,00 грн.
Ролики Cubico 30 / Cubico 40
1068,00/1383,00 грн.
Крепление для Balkonera
889,00 грн.

 

Горщики "Lechuza" (Лечуза) – Відгуки

Поки ніхто не залишав відгук на цій сторінці. Будьте першими.
 • 14.04.2021
 • Флорен
 • 5
Отзыв или вопрос

Ім'я:*
Напишіть ваше Ім'я

телефон або e-mail (не буде опубліковано):*
впишіть телефон або e-mail

Оцінка:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Комментар:*
Комментар

Розумні горщики Lechuza

Часті поїздки у відрядження або на відпочинок господарів роблять нещасними всі домашні рослини. У них порушується звичний режим життя і поливу. Lechuza зробила справжню революцію у сфері догляду за кімнатними квітами. Вона виготовила і запропонувала горщики з високоякісного пластику. Їх особливість - наявність системи автополиву. Якщо порівнювати з іншими кашпо подібного типу, то Лечуза відмінно підійде не тільки для вирощування рослин в домашніх умовах. 

Кашпо Lechuza для квітів

Різноманітність текстур і форм горщиків Лечуза дає змогу підібрати такі кашпо, які відмінно підійдуть для будь-якого офісного приміщення. Зараз трендовою тенденцією в оформленні приміщень є фітодизайн. Під цим поняттям мають на увазі наявність в офісі живих квітів або озелення. Тут на допомогу і приходять розумні горщики, які виготовлені в Німеччині. Вони підійдуть для будь-яких рослин, незалежно від їхньої висоти. Кашпо можна використовувати як для одинарних рослин, так і для кількох представників одного типу. Довгі горщики Lechuza дуже органічний мають вигляд в будь-якому приміщенні. Наявність системи автополиву — великий плюс для оздоблення рослинами виробничих територій. 

Особливості горщиків Lechuza

Серед моделей представлені не лише різні конфігурації, а й широка гама відтінків. Можна підбирати під вазони меблі, під відтінок стін або просто організувати затишний зелений куточок. Горщики Lechuza стануть не тільки окрасою нудної виробничої обстановки, торговельних залів або презентацій, це також ковток чистого повітря, пропаганда здорового способу життя. 

Фактично вазон Лечуза складається з двох частин: технічної і декоративної. Перша охоплює грунт, безпосередньо рослину і складові системи автополиву. Вся конструкція оснащена зливними пробками для видалення надлишку води. Все це дає змогу доглядати за будь-якими видами кімнатних рослин від орхідей до фікусів.

Система автополиву дає можливість не перейматися про своєчасний полив рослин терміном до трьох місяців. Датчик наявності води проінформує про те, що вода в горщику закінчується. Поступова подача рідини дає змогу підтримувати квіти у відмінному стані, а корені при цьому не гниють. Вазони Лечуза буяють зеленню і не потребують багато часу на догляд.  

Стаття про те, як правильно користуватися системою автополиву

Використання системи автополиву

 

Функція автополиву

Кашпо Lechuza передбачені для вирощування квітів в приміщеннях і на вулиці. Щоб вазони правильно функціонували, насамперед ознайомтеся з інструкцією. Процес посадки має такі етапи: 

 1. На дно знімного горщика насипають субстрат. Він підводить до рослин необхідну кількість вологи і при цьому захищає корені від загнивання. Цей дренаж називається Lechuza-Pon і входить в комплект під час придбання горщика. 
 2. Квітку висаджують так, як зазвичай: дренажний шар, саджанець, ґрунт. Все підбирають відповідно до типу і потреб зелені. 
 3. Підготовка до роботи системи автополиву. Протягом трьох місяців поливають рослину, зволожуючи безпосередньо ґрунт. Цього часу достатньо, щоб корені відросли і досягли субстрату. Одночасно відбувається накопичення води і добрив.
 4. Поповнення рідини здійснюється тільки після того, як рівень показуватиме мінімальну кількість води.

Зверніть увагу на зливні пробки. Якщо рослина постійно перебуває в приміщенні, то їх не потрібно витягувати. У разі, якщо вазон стоятиме на вулиці, з технічного горщика пробку витягують. Це дає можливість зливати в іншу ємність надлишок води.

Переваги пластикових горщиків Lechuza 

Німецька якість забезпечує тривалий термін служби кашпо. Інтернет-магазин «Флорен» є офіційним представником Lechuza в Україні. Ми працюємо для Вас п'ять днів на тиждень. Замовлення на сайті можна оформити у будь-який час 24/7. В каталозі можна підібрати "розумну" продукцію від Лечуза. Консультанти зателефонують Вам, уточнять вартість замовлення, час та спосіб доставки. 

 

Facebook Youtube Instagram