UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Озеленення зони ресепшн: поради та підказки фітодизайнерів

До числа важливих складових успішного бізнесу можна сміливо віднести створення сприятливої робочої атмосфери і комфортного мікроклімату для співробітників і відвідувачів офісу. Фітодизайнери вносять у вирішення цього питання свою лепту, поповнюючи арсенал озеленювальних засобів новими "фішками".

Сьогодні в тренді вертикальне озеленення зони ресепшн, від зустрічі з якої формується найперше враження про вашу компанію і закладається основа для співробітництва в майбутньому.

Квіти. Ресепшн. Фото 1

Варіанти і особливості озеленення зони ресепшн

Будь-яка зона офісу отримує оригінальні зелені нотки, виходячи зі своїх функціональних особливостей. А вже потім озеленювачі робити поправку на умови для вирощування і утримання кімнатних рослин і квітів.

Озеленення зони ресепшн. Фото 2

Прагнення до створення унікального і ефектного офісу в екологічному дизайні можна реалізувати, починаючи з озеленення ресепшн, де зазвичай:

  • у вхідній зоні на підлозі розміщують чудові поодинокі екземпляри в стильних контейнерах;
  • прикрасою стійки стають горшкові культури і зрізані квіти, а останнім часом пальму першості перехопили орхідеї в скляних кашпо;
  • прямо навпроти входу в приміщення розміщують зелену стіну, часто з логотипом компанії. Такий вертикальний сад виробляє на вхідних незабутнє враження. Позитивний посил з великою часткою ймовірності переважить чашу терезів при прийнятті бізнес-рішень на користь сторони, яка приймає.

Живий вертикальний сад. Фото 3

Живий вертикальний сад, затишно розташувався в зоні ресепшн, виглядає виграшно і позиціонує власника компанії як прихильника стильних новинок і нових технологій.

Підбір рослин для зони ресепшн

В озеленювальних концепції дизайну зони ресепшн головна ставка найчастіше робиться на великі габарити, гладкі рівні поверхні з мінімальною кількістю декору. В такому дизайнерському рішенні фітостена повинна повторювати вигин стійки, за якою розташована.

Багаторічні кучеряве культури. Фото 4

Монолітну конструкцію стіни заповнюють мохом і багаторічними кучерявими культурами. Для таких проектів фітодизайнерів використовуються невибагливі в догляді філодендрон з глянцевими кавалками листям і інші ліаноподобний рослини.

Квіти. Озеленення. Фото 5

У рослинної композиції домінує ліана, підкреслюючи загальну концепцію чистих контурів, гладких площин і монолітності. Домінанту можуть доповнювати ненав'язливі вкраплення культур другого плану з метою різноманітності їхньої спільної колориту.

Озеленення. Фото 6

Для одиночних великих екземплярів-акцентів вибирають драцену, фікус, спатифиллум, сансевиерию або грошове дерево (товстянку). Великі рослини використовують в якості перегородок з рослин для зонування в форматі "open space".

Квітучі рослини. Фото 7

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram