UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Озеленення зони ресепшн: поради та підказки фітодизайнерів

До переліку важливих складників успішного бізнесу належить створення сприятливої робочої атмосфери і комфортного мікроклімату для співробітників і відвідувачів офісу. Фітодизайнери вносять у вирішення цього питання свою лепту, поповнюючи арсенал озеленювальних засобів новими "фішками".

Сьогодні в тренді вертикальне озеленення зони ресепшн, від зустрічі з якою формується перше враження про вашу компанію і закладається основа для співробітництва в майбутньому.

Квіти. Ресепшн. Фото 1

Варіанти і особливості озеленення зони ресепшн

Будь-яка зона офісу отримує оригінальні зелені нотки, виходячи зі своїх функціональних особливостей. А вже затим фітодизайнери роблять поправку на умови для вирощування і утримання кімнатних рослин і квітів.

Озеленення зони ресепшн. Фото 2

Прагнення до створення унікального і ефектного  екологічного дизайну офісу можна реалізувати, починаючи з озеленення зони ресепшн, де зазвичай:

  • у вхідній зоні на підлозі розміщують чудові поодинокі екземпляри в стильних контейнерах;
  • прикрашають стійки горшкові культури і зрізані квіти, а останнім часом пальму першості перехопили орхідеї в скляних кашпо;
  • навпроти входу в приміщення розміщують зелену стіну, часто із зображенням логотипу компанії. Такий вертикальний сад справляє на відвідувачів незабутнє враження. Позитивний посил неодмінно переважить чашу терезів під час прийняття бізнес-рішень на вашу користь.

Живий вертикальний сад. Фото 3

Живий вертикальний сад, який затишно розташувався в зоні ресепшн, має виграшний вигляд. Він позиціонує власника компанії як прихильника стильних новинок і нових технологій.

Підбір рослин для зони ресепшн

В озеленювальних концепціях дизайну зони ресепшн головну ставку найчастіше роблять на рослину з великими габаритами, гладкі рівні поверхні з мінімальною кількістю декору. У такому дизайнерському рішенні фітостіна має неодмінно повторювати вигин стійки, за якою вона розташована.

Багаторічні кучеряве культури. Фото 4

Монолітну конструкцію стіни ми заповнюємо мохом і багаторічними кучерявими культурами. Для таких проектів наші фітодизайнери використовують невибагливі в догляді філодендрон з глянцевими листками, інші ліаноподібні рослини.

Квіти. Озеленення. Фото 5

Серед рослинної композиції домінує ліана, акцентуючи на загальній концепції чистих контурів, гладких площин і монолітності. Домінанту можуть доповнювати ненав'язливі вкраплення культур другого плану для створення різноманітності їхнього спільного колориту.

Озеленення. Фото 6

Для поодиноких великих екземплярів-акцентів вибирають драцену, фікус, спатифілум, сансевієрію або грошове дерево (товстянку). Великі рослини використовують як перегородки з рослин для зонування в форматі open space.

Квітучі рослини. Фото 7

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram