UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Кімнатні рослини на подарунок

Мода на кімнатні рослини змінюється, але не минає і, мабуть, не мине ніколи – нас усіх дуже тягне до природи.


Пояснити це тільки любов'ю до красивих рослин важко, інакше чому в другій половині 20 століття любов до кактусів набула характеру справжньої епідемії?


Сьогодні можна зайти в будь-який квітковий магазин або салон, щоб отримати справжній шок від величезної кількості дивовижних квітів і рослин, давно знайомих і екзотичних. Такі рослини можуть стати гарним подарунком для любителів квітникарства, яких завжди цікавлять модні новинки в цій галузі.


Кімнатні рослини — ідеальний подарунок. На відміну від квітів, кімнатні рослини не зів'януть за кілька днів. Це може бути квітка, або декоративна рослина, чи навіть ціле деревце, нехай і маленьке. Жива зелень додасть приміщенню, будинку або офісу нотку природної свіжості і краси. Найбільше оцінять такий подарунок, звісно ж, жінки, особливо якщо вони є квітникарями-любителями. Крім того, ви будете впевнені, що ваш подарунок не буде схований у шафу і забутий. Однак правильно підібрати кімнатну рослину на подарунок не так просто: щоб вона довго радувала, потрібно бути впевненим, що рослину легко утримувати і що вона прикрасить собою будь-яку кімнату.


Кімнатні квіти в горщиках дарують з різних приводів. По суті, вони доречні у тих же випадках, коли дарують букети зрізаних квітів. Втім, в деяких ситуаціях, вони все ж можуть бути невідповідними і недоречними. Так, до хворого краще з'явитися з букетом квітів. Здійснюючи візит до малознайомих людей, також краще підійдуть зрізані квіти. Однак красива рослина в горщику стане вдалим подарунком для ваших хороших знайомих, особливо, якщо ви знаєте, що вони люблять квіти. Адже рослини в горщику радують око довше, ніж зрізані квіти. Зрозуміло, слід подбати про якість вазона, щоб разом з рослиною не принести в дім шкідників, тоді ваш подарунок радуватиме господарів довго.

 

Якщо ви хочете подарувати квітучу рослину, то вибирайте таку, в якій більшість бутонів ще не розкрилися. І не забувайте про дуже важливе правило: обміркуйте, де квітка знайде своє місце у нових господарів, не завантажуйте їх надмірно складним варіантом. Найменше проблем викликають однорічні квіти у горщиках, які викидають після того, як вони відцвітуть. Продаються вони зазвичай в певні сезони. Багаторічні кімнатні рослини доречніше дарувати з певної нагоди. Найкраще, коли рослина, горщик і упаковка гармоніюють між собою, а ваш подарунок впишеться в інтер'єр помешкання.

Кімнатна рослина – чудовий подарунок

З усіх «живих» подарунків квітка або рослина – це найоптимальніше рішення. Адже цуценя або папуга потребують уваги та догляду, накладають додаткові обов'язки, у той час як рослину досить просто вчасно поливати і розмістити в прийнятних для неї умовах. Тому, купуючи рослину в магазині, обов'язково з'ясуйте, чи любить вона сонце і який температурний режим для неї найкращий. Тоді господарям залишиться тільки розмістити її на сонячному або затіненому підвіконні, залежно від індивідуальних особливостей рослини.


До речі, рослини можна сьогодні вибирати навіть в інтернет-магазинах і оформляти їх доставку, що особливо зручно, якщо рослина велика. Нині модно і сучасно висаджувати в одному горщику кілька кімнатних рослин, які утворюють незвичайну композицію.


Нерідко кімнатні рослини продаються в тимчасових горщиках. Це дуже зручно, тому що квіткові горщики теж є декоративними елементами інтер'єру і мають в нього органічно вписуватися. Вам залишиться тільки вибрати керамічний горщик у відповідній колірній гаммі і з вподобаним малюнком, благо, зараз їх безліч. Найкраще пересаджувати рослину саме в керамічний горщик, так як в ньому хороший повітрообмін і достатнє надходження повітря до коріння, що запобігає попрілості і загниванню коренів. Пересадка має здійснюватися максимально обережно.

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram