UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Як зонувати кімнату квітами: ідеї та варіанти

Великий відкритий простір сьогодні часто використовують в інтер'єрі. Зазвичай при таких рішеннях в квартирах і будинках важливим є грамотне зонування приміщення. Для цього часто використовують кімнатні рослини.

Варіанти зонування приміщення квітами

Створити окремі зони можна в приміщенні за допомогою рослин по-різному. Будь-який ваш вибір призведе до того, що ви отримаєте не тільки рішення проблеми, але і прикраса інтер'єру. Найчастіше використовують:

  • Наскрізний стелаж. Він монтується і заповнюється кімнатними рослинами. Зазвичай використовують невеликі квіти, обов'язково природне світло повинен потрапляти через стелаж. Можна використовувати в'юнкі рослини, які будуть красиво спадати на обидві сторони.
  • Великі рослини. Великі горщики виставлені в ряд створюють “стіночку“. Ефектно виглядатиме довгий ящик, в які в ряд висаджені квіти.
  • Ампельні або кучеряве квіти. Зазвичай розміщують зверху: до стелі кріпиться спеціальна полиця з бортиками, куди вони висаджуються. Так можна створити гарну зелену завісу. Можна використовувати озеленення, яке не вимагає особливого догляду.
  • Фітостени. Перегородки з рослин - оригінальна прикраса. Найпростіший варіант - дерев'яні грати, на яку кріплять підставки з квітами. Таким чином можна зробити красиве поділ простору. Хорошим рішенням буде використовувати однакові рослини з красивими квітками.

Фітостени. Фото 1

Щоб зробити зонування квартири або будинку за допомогою озеленення існує багато рішень відповідно до вимог.

Озеленення будинку.  Фото 2

Способи зонування кімнати квітами

Способи зонування кімнати квітами. Фото 3

 Реалізувати будь-який з обраних варіантів не дуже складно. Ви можете спробувати зробити це самі, вибравши рішення і підібравши квіти. Головна проблема, яка може виникнути, це те, що ви можете не знати про їхні умови життя. Чи не в кожному магазині продавець надасть вам потрібну консультацію. Тому, звичайно, простіше за все замовити допомога фахівця, який створить красиву композицію, що буде приносити задоволення, і розповість про умови проживання і догляді за озелененням: поливі, необхідності світла і добрив. Також можна замовити і послугу догляду за рослинами у фахівців.

Догляд за рослинами. Фото 4

Вибираємо рослини для зонування

Для кожного з варіантів зонування необхідно правильно зробити вибір кольорів для зелених композицій. Наведемо квіти для різних способів зонування. Композиції, встановлені на стелаж, створюють в будинку цікаву декорацію.

Рослини для зонування. Фото 5

Серед витких рослин для стелажів, якщо достатньо світла, то будуть рости очиток Моргана, циссус, крестовнік Роулі. Для затінених місць краще купувати сансевиерию, асплениум, селагинелли, аспидистру. Серед великих квітів варто подивитися на драцену Фрагранс або фікус Бенджамін. Серед низькорослих підходять філодендрон, антуріум і аглаонему. Для підвісних горщиків придивіться до Діхондра, зебрина, Колумна і подібним.

Вибір рослин для зонування. Фото 6

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram