UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Ця екзотична квітка альстромерія!

Флористи-професіонали створюють найрізноманітніші букети на замовлення, поєднуючи ці квітки з іншими. Альстромерії в поєднанні з, приміром, ніжними бутонами троянд і папороттю перетворяться на вишуканий букет, який розповість про палкі почуття. Світлі і стійкі букети з альстромерій, доповнені хризантемами та листям папороті, принесуть ранкову свіжість і прохолоду у ваше життя.


Через її незвичайні і приголомшливі кольори альстромерія асоціюється з сонцем, тропічною спекою і екзотикою. Альстромерія буває різних кольорів, від ніжних холодних до яскраво-строкатих тонів. А також має різні види суцвіть, але більшість сортів крупноквіткові. Мовою квітів її назва означає означає «милий», «чарівний», бажання зробити ненав'язливий комплімент.


Доставка букета з альстромерій завжди підніматиме настрій і наповнюватиме життя красою і гармонією.


Батьківщина альстромерії — тропічні і субтропічні райони Південної Америки. Рослина сягає 80 см заввишки. Насіння цих дивовижних квіток було привезене в Європу ще у 18-му столітті відомим шведським ботаніком Карлом Ліннеусом.


Відмітна особливість більшості представників сімейства альстромерій — перекручення черешка листа на 180 градусів, тому нижній його бік розташовується зверху, а верхній — знизу. Кожна квітка складається з шести плямистих пелюсток, а за формою нагадує лілії, азалії і орхідеї.

Вирощування альстромерії

Вирощувати альстромерію у відкритому ґрунті без накриття можна тільки в країнах з м'яким кліматом. У тих регіонах, де зима відносно холодна, ця рослина потребує умов з обов'язковим укриттям кореневищ на зимовий період. Для успішного росту і рясного цвітіння альстромерію потрібно висаджувати у яскраво освітленому місці в пухкий поживний ґрунт, якому необхідний дренаж. Поливають незвичайну рослину  помірно, щоб перезволоження коренів альстромерії не призвело до їхнього загнивання.


Альстромерія легко розмножується діленням бульб і насінням.
Небезпечними шкідниками рослин закритого ґрунту є західний квітковий трипс, борошнистий червець, павутинний кліщ та білокрилка. Для їх знищення необхідно видалити все уражене листя, квітки і бутони. А також застосовувати обприскування спеціальними препаратами проти цих шкідників.


Якщо правильно доглядати за трепетною альстромерією, вона віддячить вам рясним тривалим цвітінням і своєю витривалістю: у вазі невибаглива рослина стоїть близько двох тижнів. Найактивніше цвіте з середини червня до кінця літа. 

Останнім часом квітка, яка за формою нагадує мініатюрну лілію, набула великої популярності і є незамінним елементом для складання букетів і квіткових композицій.
 

 

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram