UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Вокі Геймс

Вокі Геймс – співдружність креативних мрійників і професійних геймерів, яких обєднує одна пристрасть – ГРА! Клієнт звернувся до студії фітодизайну «Флорен» з запитом озеленення нового офісу. Відповідно до дизайнерського проєкту, перед нами також стояло завдання декоративно оформити приміщення кухні стабілізованим мохом.

Для озеленення дизайнери використали заміокулькаси і сансев’єру в пластикових кашпо Lamela. У кімнаті відпочинку на стіні розмістили внесені в мудборд підвісні горщики з висадженими в них эпіпремнумами, які в майбутньому завдяки своїм довгим гілкам заплетуть всю стіну, створивши зелений оазис.

На кухні для вертикальної інсталяції стіни між колонами загальною площею 13 кв. м ми використали стабілізований мох салатового відтінку. Над стільницею панно закрили склом, щоб декоративний живий матеріал не обірвався і довго зберігав свій привабливий вигляд. На панелі з мохом дизайнери розмістили вирізані з фанери написи «Смачного» різними мовами світу. Отримали в результаті приголомшливе рішення!

Отримали в результаті приголомшливе рішення!

Наступний об'єкт: Synexus

Facebook Youtube Instagram