UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Як доглядати за фікусом бенджаміна

Фікус бенджаміна – одна з улюблених нами рослин! Найчастіша проблема рослини — це те, що її листки жовтіють і опадають, залишаючи оголені гілки, як наслідок, фікус набуває не зовсім привабливого вигляду. Ось кілька порад, щоб зберегти ваш фікус здоровим і красивим.

Уникайте частого поливу вашого фікуса! Це найпоширеніша помилка. Найчастіше люди роблять це, бо думають, що фікусам не вистачає вологи, якщо фікус бенджаміна скидає листя. Це неприпустимо. Завжди перевіряйте земляну грудку пальцем. Якщо ви відчуваєте, що земля суха на глибині 5 міліметрів, то можна поливати рослину, але якщо відчуваєте, що земля ще трохи волога, зачекайте ще 1-2 дні.

Каталог Фікусів Бенджаміна.

Вологість та освітлення

Часто обприскуйте рослину, особливо, якщо ви тільки купили фікус. Це допоможе швидше адаптуватися новим рослинам до нових умов утримання. Обприскуйте не менш як двічі на день.

Виберіть вікно з яскравим розсіяним світлом. Фікуси дуже світлолюбні і на світлому місці порадують вас пишним листям. У тіні фікуси мають досить рідке листя і ризик перезволоження зростає в кілька разів.

Не розміщуйте фікуси на протязі. Вони відразу скинуть всі листки.

Удобрюйте фікус двічі на місяць у період з весни по осінь. Узимку відмовтеся від підживлення.

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram