UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Догляд за газоном

Кожен господар хоче бачити у себе на ділянці доглянуту галявину із зеленого газону. Але щоб домогтися бездоганного трав'яного покриву, необхідно докласти багато сил, часу і коштів. І навіть незважаючи на щоденну працю, без досвіду в садівництві не завжди вдається отримати ідеальний, як у кіно, газон. Тому догляд за трав'яним газоном краще довірити професійним садівникам, які наведуть на вашій ділянці зразковий порядок.

Викликати фахівця!

Телефонуйте за номером:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

 

Студія ландшафтного дизайну «Флорен» розташована в Києві. Щоб замовити виїзд фахівця в інше місто України, дзвоніть нам за телефоном або відправте повідомлення через вікно зворотного зв'язку на сайті.

Види послуг з догляду за зеленим газоном

Догляд за газоном фото 1Спочатку ми проведемо комплексний огляд території. На підставі отриманих результатів разом з вами розробимо план робіт і прорахуємо його вартість.

Фахівці студії ландшафтного дизайну «Флорен» надають всі види послуг з догляду за трав'яним покривом, від стрижки до кореневого добрива. Крім того, ми займаємося облаштуванням посівного газону, створюючи красиву галявину з нуля.

Програма комплексного обслуговування охоплює повний пакет послуг з догляду. До нього входять розробка індивідуального плану робіт, серед яких стрижка і аерація трави, профілактика від хвороб, вичісування бур'янів і відмерлої трави, контроль за системою поливу. Ціни на всі види послуг залежать від розміру покриву.

Разові роботи з догляду

Щоб турбота про ділянку приносила задоволення, газон не можна доводити до занедбаного стану. Якщо пропустити стрижку або вчасно не зреагувати на захворювання, догляд за трав'яним килимом стане затратнішим за силою і вартістю. Тому регулярно проводьте огляд покриву і у разі виявлення проблем негайно розпочинайте заходи щодо їх усунення. Зробити якісний ремонт допоможуть професійні садівники.

На виїзді наші фахівці оцінять стан газону і запропонують можливі заходи щодо його підтримки або відновлення, це:

 • профілактика і лікування від захворювань;
 • прикореневе внесення добрив для рослин;
 • обробка проти шкідників;
 • стрижка;
 • позапланова аерація;
 • ремонт проблемних місць;
 • встановлення системи поливу.

Своєчасно звернувшись до наших садівників, догляд за трав'яним покривом для вас не перетвориться на проблему: роботи коштуватимуть недорого і займуть зовсім небагато часу.

Сезонне обслуговування газону

Шовковистий зелений килим потребує догляду упродовж року. Але найбільше робіт припадає на початок і кінець дачного сезону.

Навесні садівники компанії «Флорен» надають наступні послуги:

 • підживлення рослин добривами;
 • скарифікація (підрізання дерну для стимуляції росту трави);
 • обробка від хвороб;
 • видалення бур'янів гербіцидом вибіркової дії;
 • ремонт ділянок, які погано пережили зиму.

Стрижка – найважливіша і відповідальна процедура догляду. Навесні трава росте особливо інтенсивно, тому косити газон необхідно приблизно кожні 5 днів.

Щоб підготувати газон до початку зими, восени ми рекомендуємо замовити такі послуги:

 • насичення виснаженого грунту добривами;
 • покіс трави за два тижні до приморозків;
 • аерація газону (для провітрювання грунту і вичісування збиту у щільну масу траву);
 • розроблення схеми поливу газонних рослин на посушливий період;

Фахівці студії ландшафтного дизайну «Флорен» виконають восени ці та інші заходи з догляду, щоб ваш газон легко витримав морози і зберіг привабливий вигляд до настання тепла.

Скільки коштують послуги наших садівників

Соковитий килим із зеленої трави – це не дарунок природи, а регулярна важка робота. Найчастіше налагодити періодичну стрижку і полив недостатньо – досягти результату допоможе тільки індивідуальна програма з догляду. Заручившись підтримкою фахівців студії фітодизайну «Флорен», ви приведете свій газон в зразковий порядок. Розцінки на сезонні та разові послуги в Києві ви знайдете нижче на сторінці. Щоб замовити комплексний огляд території в іншому регіоні України, зателефонуйте нам або напишіть, скориставшись кнопкою зворотного зв'язку.

Facebook Youtube Instagram
Озеленення інтер'єру
Кімнатні рослини