UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Прикрашаємо балкон: вертикальне озеленення балкону

Вертикальне озеленення балкону

Чарівники-флористи, застосовуючи нові дизайнерські прийоми, здатні творити справжні чудеса. За допомогою вертикального озеленення похмура сірість урбаністичного пейзажу перетворюється в смарагдовий місто. Прийом набув успіх не тільки в судовому просторі, будинках і офісах, але і благополучно випробуваний городянами на балконах своїх квартир.

Чим же приваблює їх вертикальне озеленення? Таке оформлення перетворить балкон або лоджію будь-якого розміру, засклену і відкриту в літній експрес-садок. Посеред доглянутої зелені і ароматного цвітіння вам забезпечені релакс і ароматерапія, дружнє спілкування або швидкоплинне усамітнення для впорядкування хороводу думок і вражень від прожитого в метушні дня. Переваги рукотворного оазису - естетичну насолоду і комфортний мікроклімат, хобі та втілення мрії в одному букеті.

Варіанти вертикального озеленення балкону

Сучасні способи вертикального озеленення балкона або лоджії представлені в трьох варіантах:

  1. Вертикальна ширма, екран або полог зі сплетених по всьому периметру ліаноподібних рослин.
  2. Вертикально спрямований горшкових сад. Складається з встановлених на підставці або прикріплених до стіни ампельних квітів і рослин в горщиках.
  3. Вирощування квітучої стіни на хутряній основі або методом гідропоніки, де кращою основою послужить мох.

Кожен спосіб унікальний по-своєму. Стати новатором в середовищі знайомих квітникарів дозволить найбільш витратний варіант прикраси лоджії - гідропонна стінка. Ліани бюджетних і не зажадає значних витрат часу і особливого догляду. У тому випадку, коли душа вимагає відтворення неповторного середземноморського стилю в міні-садку на власному балконі, вибирайте квіти в горщиках. Заклично запашні, яскраві квітки петуній на звисаючих батогах стануть безумовно домінуючим рослиною горщечне саду. Тут стануть в нагоді полички і підставки з безліччю рівнів.

Підбір рослин для вертикального озеленення балкону

Для прикраси балконного простору по вертикалі підходять кімнатні багаторічні рослини, які обожнюють свіже повітря і байдужі до протягу. При цьому акценти в рослинних стінах все-таки роблять на однорічних культурах, що відрізняються буйним і тривалим цвітінням. Рослини в формі куща і кучеряві ліани зручні для формування декору на один сезон. Їх вважають за краще для озеленення літнього майданчика.

Підбір квіткових культур для створення зеленої стінки на балконі підпорядковується декільком правилам:

  • власним пристрастю до кольору і формі листя і квіток;
  • створенням сприятливих умов вирощування і необхідного рівня освітленості;
  • можливістю забезпечити належний догляд за вимогливими екземплярами.

Створюючи вертикальний сад, вибирайте непомітні фонові композиції або пишне цвітіння з буйством фарб і тонким букетом ароматів. Творіть і насолоджуйтеся результатами своєї праці сповна!

 

Автор статьи: Баран Александра
Фитопатолог компании Флорен

 

Александра
Спеціаліст по рослинах

Потрібна консультація по рослинах?

Залиште заявку та Александра зв'яжеться за вами!

 !!! Ім'я *:
 !!! Телефон *:
 

 

Коментарі

Ещё материалы
Facebook Youtube Instagram