UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Проектування і монтаж систем автополиву

Клумби, живоплоти, газони та інші види ландшафтного дизайну потребують регулярного догляду. Його основу становить якісний і своєчасний полив. Щоб забезпечити зеленим насадженням необхідний догляд і при цьому не витрачати багато часу на роботу, замовте розробку і встановлення автополиву. Таке рішення представляє собою комплекс комунікацій, механізмів для зрошення і автоматики, яка регулює його частоту та інтенсивність.

 

Які проблеми розв'язує автополив ділянки

Автополив на ділянці Фото 1У правильному догляді за газоном існує кілька головних принципів – це своєчасність зволоження і забезпечення необхідного обсягу вологи без пересушування і переливів. Зазвичай зрошення ділянки на дачі відбувається наступним чином: у вільний час власник включає воду і просто кладе шланг на газон або під великі насадження в саду. В результаті зволоження здійснюється “на око”, не враховується вже наявна зволоженість ґрунту, особливо чутливі рослини можуть загинути, також має місце нераціональна витрата води. Усунути ці недоліки вам допоможе система автополиву. Вона дає змогу налаштувати графік зрошення газону і в чітко визначений час обладнання почне зволоження автоматично. При цьому датчики дощу виключають нераціональну витрату води, а додатковий дренаж дозволяє повторно використовувати ресурси.

 

Принцип роботи системи автоматичного поливу

У систему автополиву входить наступне обладнання: блок управління, датчик дощу, електромагнітні клапани, розпилювачі, фільтри, трубопровід. Контролер відправляє сигнал на електромагнітний клапан, той забезпечує необхідний тиск води на лінії на вказаний проміжок часу. В результаті вода автоматично подається на розпилювачі, а з них – на газон або город. Джерелом для водопостачання може бути окрема ємність або водопровід. Контролери для управління поливом також пропонують великий список додаткових функцій для тонкого налаштування роботи.

 

Що входить до переліку робіт з проєктування автополиву

Розробка проєкту і його реалізація включають цілий комплекс операцій.

Перерахуємо основні етапи:

  1. Проводиться аудит території, оцінюється її рельєф, наявні або заплановані насадження і будівлі, можливість водозабору.
  2. Складання проєкту і розрахунок вартості.
  3. Монтажні роботи включають установку насосів, автоматичних контролерів, прокладку труб, розміщення розпилювачів, випробування на герметичність.

Наша компанія пропонує реалізацію проєкту "під ключ". Тому достатньо лише зв'язатися з нами, викликати фахівця, погодити проєкт і вартість, і незабаром можна буде користуватися системою автоматичного поливу для вашого газону або городу.

 

Скільки коштує розробка і монтаж автополиву в Києві

Ціна реалізації такого проєкту залежить від безлічі факторів. Це характер ділянки, тип обладнання, складність монтажних робіт. Отримати повну інформацію про ціну можна після консультації з нашим менеджером і оцінки ландшафтного плану ділянки. Ми працюємо в Києві та по всій території України.

 

 

Facebook Youtube Instagram
Озеленення інтер'єру
Кімнатні рослини