UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Живопліт

Жива огорожа купити в Києві Фото 1Дедалі більше мешканців України обирають кам'яні, дерев'яні або металеві огорожі з живоплотів. Огорожа з близько посаджених кущів або дерев радує не тільки естетичними якостями або ціною, а й практичністю: буйна зелень надійно приховає все, що відбувається у вашому дворі, від чужих очей, приглушить вуличний шум, очистить повітря від забруднень, а заслін з переплетених колючих гілок не так просто подолати.

Замовити формування живоплоту можна як в рамках комплексного благоустрою присадибної або міської території, так і як окрему послугу у студії ландшафтного дизайну «Флорен».

Види живоплоту

Незалежно від функцій живоплоту, захисних чи декоративних, цей вид посадок буває:

 • формованим;
 • вільно ростучим, неформованим.

Перший вид створюється за допомогою стрижки кущів чи дерев, наданням їм чіткої геометричної форми. Замовивши таку огорожу, доведеться навчитися самому періодично обстригати гілки, що ростуть у різні боки, або заплатити певну ціну за послуги садівнику. Перевага цього виду зелених огорож – висока естетичність.

Неформовані огорожі складаються з вільно ростучих кущів, вони на вигляд менш акуратні. Але обравши таку огорожу, не доведеться витрачати час і кошти на ретельний догляд за нею, а в межах перних видів ландшафтного дизайну вона має природний і ефектний вигляд.

Популярні рослини для живоплоту

За благоустрій земельної ділянки в Києві доводиться враховувати багато факторів, включаючи рельєф території, склад грунту, клімат. Вибір рослин відбувається на підставі ретельного аналізу. Дерева і чагарники для посадки для огорожі ділянки, клумби або газону повинні мати достатньо густу крону для формування щільного заслону.

Для створення живоплоту можна придбати як вічнозелені (туї, ялівець, кипариси, ялини, тис), так і листопадні (глід, кущові троянди, клени, бузок, барбариси, малина, смородина) види рослин, але останні взимку на вигляд не такі красиві, тому більше підходять для дач, де люди проживають сезонно.

Туї Брабант, Смарагд і Колумна, недорогі, пишні ялівці добре витримують регулярну стрижку, підходять для надання їм потрібної форми, мають красиву вічнозелену крону, середню висоту, тому краще всього підходять для формування огорожі по периметру ділянки.

Багато видів глоду від природи мають відносно правильну форму, невибагливі, стійкі до посух, морозів, тому їх варто купувати для вільно зростаючої огорожі.

Для огорожі клумб, садових доріжок, газонів можна придбати красиві кущові троянди, самшит, вейгелу або магнолію падуболисну.

Вартість облаштування території зеленою огорожею залежить переважно від її довжини.

Етапи посадки живоплоту

Самостійна посадка і формування зеленої огорожі – досить складний процес, що потребує глибоких знань щодо особливостей вирощування різних видів рослин в Україні. Простіше і зручніше звернутися для створення цього ландшафтного елемента по допомогу до професіоналів.

Фахівці компанії «Флорен» завдяки профільній освіті та багатому досвіду мають усі необхідні навички для надання послуги облаштування живоплоту. В комплекс робіт входять:

 1. оцінка особливостей ділянки і проектування елемента ландшафту;
 2. допомога у виборі відповідних видів чагарників, відповідно до вимог замовника і можливостей території;
 3. викопування траншеї;
 4. підготовка грунту;
 5. висадка рослин;
 6. надання форми кущам.

За помірну вартість у нас також можна замовити подальший догляд за насадженнями.

Живопліт – ціна в Києві

Вартість висаджування рослин для зеленої огорожі і її формування залежить від певних чинників, які охоплюють:

 1. вартість посадкових матеріалів;
 2. складність рельєфу ділянки, щільність грунту тощо;
 3. стан і зовнішній вигляд підібраних рослин.

Дізнатися актуальні розцінки на різні види послуг компанії «Флорен» можна, зателефонувавши до нас, зв'язавшись по електронній пошті або замовивши зворотний дзвінок.

 

 

Для посадки живоплоту звертайтесь за телефоном. Також для зворотного зв'язку просто тисніть на кнопку. Працюємо в регіонах: Одеса, Дніпро, Харків та інших.

Замовити консультацію!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

Facebook Youtube Instagram
Озеленення інтер'єру
Кімнатні рослини