UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Посадка дерев і чагарників

У процесі благоустрою земельної ділянки деякі власники ділянок вирішують обмежитися низькорослими чагарниками, газоном, квітами, інші обирають недорогі дерева, що вже досягли досить великих розмірів. Посадка такого дерева, крупноміра, досить складний процес, особливо для новачка. Тому для виконання посадочних робіт краще замовити допомогу у фахівців.

Викликати фахівця!

Студія ландшафтного дизайну «Флорен» має великий досвід в озелененні міських ландшафтів і заміських земельних ділянок крупномірами, тому ми швидко впораємося з їх посадкою на вашій території.

 

Посадка крупномірів – етапи роботи

Безсумнівною перевагою крупномірів є їх декоративність, що дає змогу перетворити навколишній ландшафт на пишний сад відразу після висадки. Але для підвищення приживлюваності і нормального розвитку молодого дерева потрібно враховувати специфіку посадки різних видів рослин. Вибір виду, кількість саджанців визначається вартістю проєкту, розмірами території, кліматичними особливостями регіону.

Посадка дерев – ціни

Послуги фахівців з посадки крупномірів

  1. Попереднє оцінювання особливостей рельєфу території.
  2. Пропозиція оптимальних видів деревних рослин для благоустрою залежно від їхнього призначення (на цьому етапі також підбираємо саджанці рослин за висотою, віком, визначається оптимальне місце висаджування, відстань між сусідніми деревами). Замовивши тільки проєктування ландшафтного дизайну, ви отримаєте рекомендації щодо підбору розплідника, посадки, подальшого догляду за рослинами. При замовленні комплексу послуг фахівці самі придбають відповідні дерева.
  3. Складання проєкту і креслення саду.
  4. Розподіл рослин за місцями майбутньої висадки, розміщення красивою стороною до доріжки;
  5. Підготовка ями, висаджування декоративного дерева або чагарнику, засипання кореневої системи родючим ґрунтом.
  6. Зміцнення саджанця через втоптування грунту, установка розтяжок.
  7. Внесення добрив, стимуляторів росту коренів.

Правильне формування ями для розміщення великих рослин – важливий процес, який сприяє швидкій, безболісної адаптації рослинна ділянці. Ціна на викопування поглиблення залежить від розміру кореневої системи дерева.

Для швидкої адаптації в яму достатньої глибини потрібно внести близько 20 см родючого ґрунту, змішаного з добривом. Віддалені шари грунту не використовуються повторно, вони вивозяться з території ділянки. Рослина поміщається в лунку перпендикулярно землі до повного занурення кореневої системи. Після цього коріння засипається привезеним родючим ґрунтом до потрібної висоти, який утрамбовується і зволожується. Вартість добрив, стимуляторів враховується відразу, при формуванні розцінок на послуги.

Під час вибору місця для розбиття саду на дачі враховується рівень освітленості ділянки, наявність затемнених просторів, розраховується оптимальна відстань між рослинами для нормального розвитку кореневої системи.

Оптимальним часом для висадження декоративних дерев і чагарників вважається початок періоду вегетації навесні. Але посадку лип, глоду, кленів краще замовити на осінь.

 

При посадці туй та інших хвойних рослин (ялівець, тис, ялина), необхідно садити дерево так, щоб не засипати кореневу шийку, місце, де стовбур виходить з землі. Це згубно для рослини.

Посадка дерев і чагарників ціни

Скільки коштує розбиття саду або маленького парку на дачі залежить від ряду факторів:

  • віддаленістю ділянки від Києва;
  • розміром саджанців і кореневих комів;
  • способом розвантаження (ручним або механізованим) і транспортування рослин по ділянці.

В ціну послуги включається виконання посадочних робіт, витрати матеріалів, контрольна перевірка стану декоративних саджанців за кілька тижнів після посадки з повторним внесенням підживлення.

Підготовка ями під посадку рослини, розміром 60х60х60см 65 грн./шт.
Підготовка ями під посадку рослини, розміром 80х80х80см 85 грн./шт.
Підготовка ями для посадки рослини, розміром 1х1х1м 110 грн./шт.
Посадка молодих рослин із закритою кореневою системою (в контейнері), при розмірі ями 60х60х60см 100 грн./шт.
Посадка молодих рослин із закритою кореневою системою (в контейнері), при розмірі ями 80х80х80см 140 грн./шт.
Посадка рослин із закритою кореневою системою (в контейнері), при розмірі ями 1х1х1м 180 грн./шт.
Посадка рослин з відкритою кореневою системою до 50х50х50см (з підготовкою ями) 80 грн./шт.
Посадка кущів із грудкою до 30х30х30м (з підготовкою ями) 50 грн./шт.
Посадка живоплоту від 120 грн/м пог.

* – при важкому ґрунті вартість збільшиться на 50 %

Крупноміри з розплідника

Саджанці у розсаднику краще замовляти у фахівців. Студія ландшафтного дизайну «Флорен» багато років працює з надійними постачальниками, які стежать за виконанням норм агротехнічного для вирощування різних видів дерев.

Вартість рослини з розплідника залежить від її віку, висоти, сформованості кореневої системи.

 

Наші гарантії і переваги

У студії «Флорен» можна замовити послуги по висадці дерев і чагарників, не турбуючись про якість, своєчасність, ціною виконання робіт. Ми приділяємо увагу кожному етапу в процесі посадки рослин, використовуємо якісні добрива і родючий ґрунт, придатний для зростання декоративних насаджень, тому заслужили хорошу репутацію в Києві і по всій Україні.

Якість нашої роботи підтверджується гарантією на 1-2 роки, яка може бути подовжена, якщо ви замовите у нас професійний догляд за молодим садом.

Замовити консультацію!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

Facebook Youtube Instagram
Озеленення інтер'єру
Кімнатні рослини