UA RU
Зворотній зв'язок
(056) 785-25-33 Дніпро
(057) 756-25-33 Харків
×

Посадка квітників і бордюрів

З кожним роком з'являється дедалі більше видів садових ансамблів для створення мальовничих квітників.Власники клумб і бордюрів стикаються з багатьма проблемами: які рослини вибрати, де їх посадити і як поєднувати між собою. Фахівці студії ландшафтного дизайну «Флорен» складуть такі декоративні композиції, які підійдуть до стилю ділянки і вдало акцентують на його перевагах.

 

Вартість проектування красивого квіткового оформлення розраховується індивідуально. Щоб довідатися про ціни на послуги студії, а також замовити будь-який вид робіт, зателефонуйте нам або скористайтесь кнопкою зворотного зв'язку.

 

Центральний офіс компанії розташований у Києві. Також працюємо в інших регіонах України: Одесі, Харкові, Дніпрі тощо.

 

Особливості оформлення квітників

Посадка квітників і бордюрів в Києві Фото 1На початку складання проекту майбутньої клумби або бордюру, ми оцінюємо кількість природного світла на території. Форму декоративної композиції вибираємо відповідно до геометричних ліній ділянки (стін споруд, берегів водойм).

 

Квіти для посадки ми намагаємося підібрати так, щоб клумба цвіла упродовж року. На відміну від кімнатних рослин, вуличні сорти не можна просто переставити з одного місця на інше, тому необхідно відразу вибрати сумісні види, які потребують однакового догляду.

Під час посадки бордюрів ми враховуємо колір і висоту рослин. Правильно складені квіткові композиції досить гармонійні і добре проглядаються з усіх боків. Озеленювачі студії «Флорен» не тільки підберуть оформлення для вашої ділянки, а й розкажуть, як можна недорого доглядати за ним.

 

Етапи створення клумб

Перед висадкою рослин ми послідовно здійснюємо роботи з проектування та підготовки ділянки:

  1. знімаємо шар грунту, утрамбовуємо його, потім прокладаємо дренаж;
  2. ділимо умовно клумбу на зони: позначаємо де і які квіти будемо садити, а також продумуємо вид декоративної ізоляції;
  3. за необхідності підсипаємо грунт, а потім удобрюємо його.
  4. Після підготовчих робіт переходимо до посадки рослин, рухаючись від центру квітника до країв.

 

Щоб дізнатися, скільки коштують послуги наших фахівців щодо складання красивих клумб і бордюрів, зв'яжіться з менеджером студії за контактним телефоном.

 

Також не варто забувати про догляд за газоном, тому що квітник матиме належний ефект тільки на тлі бездоганно зеленої галявини. На сайті ви знайдете розцінки на разові послуги, а також зможете замовити комплексне обслуговування трав'яного покриття.

 

Які вибрати рослини для посадки на дачний квітник

 

Для створення садових клумб використовують такі групи рослин:

  • вологолюбні (ірис, примула, ломикамінь);
  • тіньовитривалі (папороть, азарум);
  • низькорослі сорти (братки, гвоздика, портулак);
  • чагарники (гортензія, рододендрон, хвойники).

Головне, проектуючи дачну клумбу або бордюр, вибирати види з однаковими вимогами до середовища існування (кількості сонця, вологи і кислотності грунту).

 

У вартість послуг наших фахівців входить створення образу квітника. Складаючи яскраву композицію ми виберемо контрастні квіти. Щоб витончено заповнити порожнечу або відтінити інші акценти майданчики, створимо монохромний квіткову клумбу.

 

Щоб дізнатися вартість розробки індивідуального проекту, а також ціни на окремі послуги студії, перейдіть у відповідний розділ на сайті.

 

Якщо ви не знаєте, з чого почати благоустрій ділянки, але дуже хочете оновити його зовнішній вигляд, то саме час замовити консультацію наших фахівців за телефоном або скориставшись кнопкою зворотного зв'язку. Офіс студії і магазин рослин знаходяться в Україні за адресою р. Київ, вул. Довженка, 3.

Вам треба посадити клумби – звертайтеся за телефоном. Також для зворотного зв'язку просто тисніть на кнопку. Також працюємо в регіонах: Одеса, Дніпро, Харків тощо.

Замовити консультацію!

Також звертайтеся за телефоном:
(044) 599-25-33
(099) 238-26-44

 

Facebook Youtube Instagram
Озеленення інтер'єру
Кімнатні рослини